akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333

Aneta Opała

Jestem mamą 12 letniej Majki i 11 letniego Jakuba. Jestem również  Trenerem Mentalnym , przedsiębiorcą , szczęśliwą  żoną. Lata doświadczeń z własnymi  dziećmi, praca w szkole średniej , treningi mentalne zarówno z młodzieżą z ośrodków szkolno-wychowawczych jak i z młodzieżą w gimnazjum pokazują mi , że od lat te same wartości kierują działaniami młodych ludzi. U ich podstawy leży rodzina. To , w jaki sposób jesteśmy wychowywani, uczeni mówienia do siebie nawzajem, to z jakimi cechami się spotykamy na co dzień będzie rzutowało na nasze życie .

Jedno jest pewne : wszyscy chcemy być szczęśliwi . Nie każdy wie jak to zrobić. Stawiam sobie zatem za cel mówienie o dobrych nawykach ku temu , aby to szczęście osiągać , aby uczyć się być szczęśliwym od najmłodszych lat.

Prowadzę z mężem rodzinną firmę , współpracuję z kilkunastoosobowym zespołem ludzi z pasją . Realizuję swoje marzenia zawodowe i podróżnicze ,nie rezygnując z silnych relacji rodzinnych. Łączę racjonalne podejście do biznesu, zdrowy tryb życia i bogate życie rodzinne poprzez pasję  . Cokolwiek robię opieram się na głębokim poczuciu, że życie składa się z wielu aspektów i połączenie ich wszystkich sprawia , że jesteśmy szczęśliwi.

Od lat pomagam ludziom . Wiem , że mój styl życia oraz uśmiech na twarzy jest inspiracją dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą pogodzić swoje role społeczne i żyć życiem pełnym pasji.

Dziś jestem świadoma , jak trening mentalny może pomóc każdemu człowiekowi w byciu szczęśliwym. Taki jest mój cel, aby pomóc ludziom cieszyć się życiem , spełniać marzenia i odnajdować drogę na swój upragniony szczyt.

Jestem praktykiem , pokazuję swoją drogę i moje sposoby na osiągnięcie szczęścia w życiu.

Back To Top