Spędź Wakacje z Majką Jeżowską

Zaczarowane
Wakacje

To 11 dni wspaniałej przygody Twojego dziecka.

Przygody w rozwijaniu i pielęgnowaniu pasji!

To spotkania z ciekawymi oraz interesującymi ludźmi z pasją i miłością do dzieci!

To czas na odpoczynek w sercu górskiej przyrody, z dala od miasta i zasięgu Internetu.

To magiczne dni wypełnione życzliwością, autentycznym budowaniem bliskich relacji i przyjaźni, treningiem mentalnym, pracą z emocjami, warsztatami  artystycznymi oraz animacją i swobodną zabawą.

Zaczarowane Wakacje to wyjazd zorganizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia z dnia 29.05.2020 “Bezpieczny wypoczynek”.

Razem Spędzimy Wakacje – Poznaj Nas Bliżej!

majka

Majka

Jestem muzyką Zaczarowanych Wakacji.

Poprowadzę dla Was warsztaty wokalne. Zaśpiewam dla Was i z Wami podczas wspólnego musicalu, przy wspólnym ognisku i nie tylko. Będziesz mieć także okazję pytać mnie o wszystko i spędzisz ze mną cudowny czas.

asia

Asia

Jestem sercem Zaczarowanych Wakacji.

Dbać będę o Was wszystkich i każdego z osobna. Rzeczy niemożliwe robić będę od ręki a na cuda musicie poczekać kilka dni. Poprowadzę dla Ciebie sekcję taneczną i zanurzę Cię w świat ruchu, ciała i przestrzeni. Poprowadzę także moich 2 tanecznych wolontariuszy w sekcji tanecznej, którzy będę Cię wspierać w tańcu. Bo ja jedna to za mało, aby te Zaczarowane mogły być naprawdę zaczarowane!

beata

Beata

Jestem mózgiem Zaczarowanych Wakacji.

Zaprzyjaźnię Was z treningiem mentalnym, uaktywnię Wasze pokłady talentów i pasji. Wspierać Was będę w gorszych chwilach i generować będę Waszą wewnętrzną moc i energię! Oswoję lęki i strachy, poukładam w głowie to co trzeba i pomogą oswoić tęsknotę. Będziemy pracować grupowo i indywidualnie. Poprowadzę także moich 2 trenerów mentalnych – wolontariuszy, z którym stworzymy zespół do zadań specjalnych. Abyś mogła/mógł w każdej minucie skorzystać z naszego wsparcia indywidualnego. Bo do tej pory ja jedna Kaczka już się nie wyrabiałam:)

ania

Ania

Jestem plastrem na zmartwienia, troski i rany (np. odciski, bolące gardło:)) podczas Zaczarowanych Wakacji.

Podczas pobytu na obozie będę Ci towarzyszyć w chwilach radości i smutku. Zawsze, gdy poczujesz, że masz potrzebę porozmawiać z kimś, będę przy Tobie. Dodatkowo postaram się, byśmy razem fantastycznie spędzili czas na zabawie
i uskrzydlaniu Twoich pasji. Podczas Zaczarowanych Wakacji poprowadzę sekcję scenograficzną, gdzie malujemy, wycinamy, kleimy i szyjemy to wszystko, co znajdzie się na scenie podczas Musicalu.

beti i bob

Beti & Bobass

Czyli wokalistka i multiinstrumentalista poprowadzimy dla Was zajęcia wokalne i wraz z Majką Jeżowską przygotujemy Was do występu – musicalu :) Nasz Duet ma na koncie płytę Beti & Bobass dla dzieci, na której swój udział mają wspaniali artyści.

Lena

Lena

Śpiewanie i muzykowanie to moje naturalne środowisko. Na co dzień gram i śpiewam w zespole Majki Jeżowskiej więc i tutaj z Tobą zaśpiewam podczas zajęć w sekcji wokalnej. To ja razem z Betti, Bobem i Majką przygotuję Cię wokalnie do występu w musicalu!

olek

Olek

Od pierwszych dni działania Akademii jestem jej wiernym fanem.

Mój żywioł to piękne kolory, design i włosy. Podczas Zaczarowanych będę pomagał Ani w sekcji Scenograficznej. W dniu premiery przygotuję głowę – czyli fryzurę każdego młodego artysty, który wyjdzie z nami na scenę.

zaczarowane wakacje kadra

Wojtek

Jestem scenarzystą całego Zaczarowanego Musicalu oraz autorem scenariusza.

Poprowadzę dla Ciebie i z Tobą zajęcia teatralne. Otworzę na nowe przestrzenie, nowe doświadczenia. Pokażę Ci jak czuć się jak ryba w wodzie na deskach teatralnych.

Daga

Dagmara

Razem z Wojtkiem przeprowadzę Cię przez przygotowania do musicalu w sekcji teatralnej. Pomogę radzić sobie z emocjami na scenie, z ciałem i tym wszystkim, co czasem trudne. Wieczorem przytulę i poczytam bajkę. Pomogę w oswojeniu tęsknoty i strachów.

Dla kogo są Zaczarowane Wakacje?

 

Na obóz Zaczarowanych Wakacji mogą jechać dzieci od 8 do 16 roku życia które lubią śpiewać lub tańczyć, lub grać, lub malować, rysować i tworzyć plastyczne prace. Które są zanurzone w artystyczny świat wyobraźni.

 

 

To także wyjazd dla „wrażliwców”, którzy mocno odbierają bodźce świata zewnętrznego i którzy w odbiorze, są trochę bardziej zamknięci.

 

 

Duża dawka energii i ciekawości świata wskazana.
A jeśli jest mniejsza – gwarantujemy jej pobudzenie.

Dlaczego warto z nami jechać?

Nasza cała ogromna kadra (na 55 dzieci normalnie na obozy jeździ 4 – 5 opiekunów) to pasjonaci muzyki, teatru, tańca, designu, treningu mentalnego i pracy z dziećmi. W unikatowy sposób łączymy te nasze pasje w jedno i zarażamy nimi nasze Zaczarowane Dzieci. Czemu nasz dzieci. Mo podczas Zaczarowanych Wakacji my stajemy się na te 11 dni rodziną. I Wasze dzieci stają się naszymi dziećmi. Pracujemy w alternatywny sposób, mamy alternatywny program i alternatywne myślenie.

:)

 • Warsztaty wokalne, podczas których dzieci przez 8 dni przygotowują się do musicalu, które prowadzić będzie m.in. Majka Jeżowska, Lena Mormul, Betti śpiewa dla dzieci i Bobas. Tak wiemy, dużo nas. Dużo nas bo my pracujemy i śpiewamy i gramy na instrumentach z dziećmi na wciąż. A to wymaga naszej dużej uważności. Dlatego jest nas aż tulu!
 • Warsztaty taneczne poprowadzą najlepsi instruktorzy z Polski. Kierownica tej sekcji jest Joanna Bąk, która od lat jest właścicielką swoje szkoły tańca, prowadzi swoje drużyny taneczne, a Majką Jeżowską tańczyła na scenie od swoich najmłodszych lat. W tej sekcji będzie miała także dwóch tanecznych wolontariuszy, bo sama jedna Asia, to za mało aby pomagać dzieciom indywidualnie, tak jak my to zwyczajnie – niezwyczajnie robimy.
 • Warsztaty scenograficzne podczas, których dzieci samodzielnie będą tworzyć elementy scenografii do finałowego musicalu. To miejsce, gdzie praca płynie swoim rytmem, Gdzie dzieci najpierw wymyślają elementy, później wymyślają naj je stworzyć a później je tworzą. To miejsce, gdzie tworzymy praktycznie coś z niczego. Sekcją tą dowodzi Ania a pomaga jej Olek.
 • Warsztaty teatralne rozwijają ciało i emocje dzieci i rozbudzają ich kreatywność i otwartość sceniczną. Jest to najtrudniejsza sekcja, bo dzieci nie znają wcześniej tekstów, a do tego muszą opanować jeszcze ruch swojego ciała i całą scenę. Jest to piękna praca, która zmienia nasze dzieci nie do poznania! Przestrzeń tę prowadzi nasze Zaczarowane małżeństwo Dagmara i Wojtek, a pomaga im wolontariuszka – i od pierwszego naszego obozu zaczarowana Agnieszka Fojut.
 • Miejsce w którym spędzimy czas – Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Limba w Poroninie – posiada najlepszą w Polsce infrastrukturę i zaplecze spełniające nasze oczekiwania. Dodatkowym atutem jest  smaczna kuchnia, obfite danie z uwzględnieniem diet (bezglutenowe, wegetariańskie i inne).
 • Program dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczestników – czyli naszych dzieci. Dzieci pracują w podgrupach, zanurzając się w tę przestrzeń która najbardziej im w duszy gra. Więc przed wyjazdem nie dostaniecie od nas ramowego programu czy rozpiski. My tak nie pracujemy.
 • A skąd na Zaczarowanych Wakacjach to poczucie bycia w rodzinie? Z pracy na relacji, uważności, słuchania siebie nawzajem i ogromu miłości, którą sobie dajemy.

Warsztaty treningu mentalnego budują dzieciom skrzydła pewności siebie i poczucia własnej wartości. Te warsztaty są unikatowe na skalę naszego całego kraju! Podczas Zaczarowanych Wakacji, tworząc musical nie „ciśniemy”, nie robimy napięcia i stresu. Nie dążymy do perfekcji, u nas nie musi być idealnie, my się tym tworzeniem razem z dziećmi bawimy. Zanurzamy się w proces tworzenia, współpracy i budowania autentycznych i pięknych relacji. A to wszystko uruchamia dziecięcą wewnętrzną motywację i wewnętrzne „Po co”. A gdy napotykamy pojedyncze trudności i przeszkody to nasi trenerzy mentalni pracują także indywidualnie, aby dzieciom było i żyło się lepiej. Sekcję tę prowadzi Trener Mentalny i specjalistka od dziecięcych emocji w Polsce Beata Kaczor i jej zespół wolontariuszy.

Ile wynosi inwestycja w niepowtarzalny rozwój Twojego dziecka podczas

Zaczarowanych Wakacji?

Inwestycja obejmuje

 • 11  dniowy pobyt w ośrodku.

 • Pełne wyżywienie dostosowane do diety dziecka oraz całodobowy dostęp do herbaty i wody do picia.

 • Śniadania i kolacje w formie bogatego bufetu, obiady podawane.

 • Udział we wszystkich zajęciach artystycznych – teatralnych, wokalnych, tanecznych, plastycznych

 • Udział w treningu mentalnym grupowym, treningu mentalnym indywidualnym

 • Udział w warsztatach rozwojowych – prowadzonych przez specjalistów i pasjonatów zawodu.

 • Opiekę wykwalifikowanej kadry.

 • Basen

 • Ubezpieczenie NNW

 • Występ na profesjonalnej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem i obsługą

  • Dojazd we własnym zakresie!

i wynosi w regularnej cenie 2990 zł*

Cena dla drugiej osoby – rodzeństwa (brata lub siostry) 2790* zł.

*Cena może ulec zmianie. Ośrodek podał nam cenę noclegów, jedzenia i korzystania z sali i basenów, która wzrosła od zeszłego roku o 25% i zastrzegł, że z uwagi na Polski Nowy Ład, w styczniu 2022 cena może ulec zmianie. Jeśli ceny się zmienią, nasza cena także się zmieni. Jeśli ceny w Ośrodku się nie zmienią, nasza cena także nie ulegnie zmianie. PROSIMY O ZROZUMIENIE:)

Zaczarowane Musicale

Co należy zrobić aby pojechać z nami na Zaczarowane Wakacje?

Należy wypełnić poniższe pola i kliknąć przycisk wyślij

W odpowiedzi na zgłoszenie oddzwonimy, a w wiadomości zwrotnej otrzymasz pakiet niezbędnych dokumentów:

 • Umowę
 • Regulamin
 • Kartę Uczestnictwa
 • Procedurę szybkiej komunikacji
 • Oświadczenia Sanitarne Covid

Jeśli masz jakieś pytania i potrzebujesz więcej informacji to zadzwoń do nas!

+48 666 686 333

  Zaczarowana Galeria

  https://sklep.majkijezowskiej.com/