wzrastamy mentalnie

Nasze dzieci rosną mentalnie na skutek naszych działań, na skutek naszych emocji, na skutek naszych słów wypowiadanych do nich każdego dnia.

Nasze dzieci rosną mentalnie także na skutek spotkań z innymi ludźmi. Ja urosłam mentalnie dzięki spotkaniu takich nauczycieli jak @Ewa Sitarz niezłomna, zwariowana, z ciepłym sercem, nietuzinkowym podejściem i przede wszystkim ogromnym sercem do dzieci i z pasją w swoim własnym sercu. W wiejskiej szkole prowadziła i prowadzi do dzisiaj – dla mnie – najlepszy teatrzyk dla dzieci @Gałganek.

Spotkanie z nią i praca pod jej okiem, nie tylko podczas prób, występów lecz także podczas lekcji nauczyła mnie odwagi, poszukiwań innych rozwiązań. Nauczyła mnie zadawania pytań, współpracy w zespole, pracy na scenie i z głosem (może dla tego teraz występy publiczne to dla mnie bułka z masłem). Pokazała mi inny świat, pokazała mi że mogę osiągnąć wszystko czego zapragnę. Lecz to co było najcenniejsze to to, że praca pod jej okiem zbudowała moje poczucie własnej wartości i pewności siebie!!!!

Więc kochani zdarzają się tacy wspaniali nauczyciele!!!

I zdarzają się tacy nauczyciele jak Miron-bohater książki Jarka Szulskiego, wyjątkowi, nietypowi, z powołaniem i niezłomnością wobec systemu.

Zdarzają się tacy nauczyciele jak sam @Jarek Szulski – każdy chciałby w swoim życiu takiego nauczyciela mieć.

Zdarza się to książka, którą polecamy szczególnie
nauczycielom – pokazuje jak można inaczej, ciekawiej, w bliskości z uczniami… edukować uczniom – daje nadzieję
* rodzicom – zatęsknicie za szkołą. I drodzy rodzice, jeszcze jedno…zobaczycie na własne oczy, że można inaczej. Wy możecie inaczej!

Bo bez relacji nie ma edukacji!

Więcej o wadze relacji w edukacji dowiecie się  z tych artykułów na nszym blogu

Sprawdźcie również nasz pakiet webinarów z certyfikatem Jak uczy się mały i większy mózg powstał po to by w jednym miejscu zgromadzić wiedzę, sprawdzone narzędzia i praktycznye przykłady działania w przedszkolu, szkole i domu. Kupując go otrzymujesz ponad 3 godziny praktycznego szkolenia + 3 certyfikaty

Pakiet 3 webinarów Jak uczy się mały i większy mózg

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *