Bo Start platformy ODN im. Majki Jeżowskiej to dzisiaj dla nas najważniejsza sprawa ever!!!

Dzień dobry, dzień dobry !

My w poniedziałek po bardzo pracowitym weekendzie meldujemy, że od dziś 18.01 do dnia 8.02.2021 do 23:59 będzie możliwy zakup pakietu na najlepszą platformę edukacyjną wszech czasów czyli powstała platforma Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli im. Majki Jeżowskiej. Będziemy o tym mówić, krzyczeć, wołać, informować, trąbić, powiadamiać, kwakać …

Wszystko to będziemy robić, żeby do Wszystkich dotarło, że… od dziś RUSZA SPRZEDAŻ NAJLEPSZEJ PLATFORMY ON-LINE OŚRODKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI im. MAJKI JEŻOWSKIEJ ever. Dziś rano do wszystkich osób, które zapisały się na naszego newsletter’a poleciał mail z ofertą. Ty też chciałabyś/chciałbyś otrzymywać od nas informacje na temat aktualnościami, ofert i rabatów? Zapisz się na newsletter tutaj. I kochani nie przesadzamy, oj nie! Kto nas zna wie jakie treści przygotowałyśmy, jeśli nas ktoś nie zna a tutaj trafił po raz pierwszy, zachęcamy do przeczytania . Skąd taki pomysł i jak to się stało, że Kaczka i Bąk wymyśliły Platformę edukacyjną? Całą historię jak i dlaczego możecie przeczytać tutaj .

Start platformy ODN im. Majki Jeżowskiej i co dalej…

Takich pasjonatów jak Bąk, Jeż i Kaczka nie znajdziecie NIGDZIE, bo naszą misją jest: ZMIENIĆ DZIECIĘCY ŚWIAT ! A ta misja niesie nas jak paliwo rakietowe w sam KOSMOS !

Jeśli i Ty też KOCHASZ BYĆ NIEPRZECIĘTNYM:

  • Nauczycielem ,
  • Nauczycielem przedszkoli
  • Nauczycielem w szkołach klas 1 – 3
  • Psychologiem
  • Pedagogiem
  • Terapeutą
  • Nauczycielką czy Nauczycielem świetlicy
  • Specjalistą pracującym z dziećmi
  • Opiekunem/ Nauczycielem w żłobku
  • Bibliotekarzem pracującym z dziećmi oczywiście ..

I niesie CIĘ PASJA TAK JAK NAS to gorą Cię zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na dowolny pakiet platformy on-line Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli im. Majki Jeżowskiej klikając tutaj. Oprócz dużego Projektu ODN mamy jeszcze parę informacji dla Was.

Z ogłoszeń dla Rodziców: Już jutro o 19:30 ruszają warsztaty z naszą Kaczką: Jak radzić sobie z emocjami i stresem będąc rodzicem. To 180 min genialnej wiedzy i praktycznych wskazówek dla wybudowania odpornością mentalnej oraz radzenia sobie z stresem i emocjami nas rodziców. Dziś mija ostatni dzień promocji! Kup teraz zamiast 139 z ł teraz po 69 zł . Zapisujcie rozsyłajcie i bierzcie w niższej cenie. Kto zdąży jeszcze dziś edukuje się TANIEJ !

Z ogłoszeń dla Nauczycieli, Pedagogów i Nauczycieli wczesnoszkolnych i przedszkolnych:

Nasz pierwszy DARMOWY WEBINAR w tym roku odbędzie się 26.01.2021. O czym będzie mowa? O TRUDNEJ WSPÓŁPRAC Y Z RODZICEM .

– Opowiemy jakie są najczęściej spotykane trudności we współpracy z Rodzicami?

-Jak trudną współpracę zamienić na łatwą?

– Od czego zacząć nową współpracę?

– Omówimy Wasze przykłady trudnych sytuacji i ich rozwiązania.

KIEDY CO I JAK DOWIESZ SIĘ TU: WEBINAR DLA NAUCZYCIELI

Więcej informacji na temat działań Akademii w poniższym odcinku #2 Przerwa na Kaczkę i Kropka. W odcinku między innymi informacja ile zostało nam miejsc na zaczarowane wakacje, o webinarze na czasie, czyli o adaptacji dziecka w szkole a na koniec bardzo, ale to bardzo dziękujemy za wspaniałe zdjęcia z Waszych bałwanów! Skąd mamy Wasze zdjęcia jaka to akcja o tym wszystkim usłyszysz w poniższym filmie.

No i oczywiście pamiętajcie Start platformy ODN im. Majki Jeżowskiej rozpoczął się i do 08.02 możecie nas dołączyć!

Pozdrawia Was ja ( Kaczka) i ja ( Kropka).

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *