Przerwa na Kaczkę i Kropka 11.01.2021 czyli Wieści z Akademii
Kaczka i Kropka (Jasmin) nadają…

Przerwa na Kaczkę i Kropka czyli #wieści z Akademii

Dziś pierwsze wejście w takim duecie A w związku z tym przerwa trwała troszeczkę… dłużej niż zamierzałyśmy.

Ale do rzeczy i o czym tak długo kwakałyśmy.

  1. Jingiel. Za niedługo będziemy Wam puszczać muzykę na wstępie do wszystkich webinarów, szkoleń, warsztatów, aby móc się trochę poruszać tutaj przed ekranem i muzycznie zaszaleć. Mamy już na oku piosenkę Majki Jeżowskiej ,,A ja wolę moją mamę” w wersji świeżej, rockowej i absolutnie genialnej z Pol&Rock . Kto nie może się doczekać co muzycznie nam w tym roku będzie towarzyszyło zapraszam do linku poniżej. Dajcie znać w komentarzu jak Wam się ta wersja podoba.

2. Słowo roku w naszej Akademii zostało : Zmiana / Change ! Zainspirowana @worqshop.

I jej wspaniałym instastories na początku roku ja ( kropka) zadałam sobie to pytanie. A jakie jest nasze słowo roku na 2021 w Akademii. Zapisałam na kartce i wisiało przez 11 dni. Aż w końcu się doczekało …. Dariuszka nasz Anioł cierpliwości przyszedł i dzisiaj właśnie go nam obwieścił!

ZMIANA- chcemy Wam zaprosić tym słowem w dalszą przygodę z nami. Dla nowych fanów akademii będzie to to słowo azymutem. Zmiana będzie pojawiała się w warsztatach, szkoleniach, webinarach i w każdym działaniu Akademii. Was również do niej zapraszamy i do ogarnięcia siebie a następnie otoczenia w zmianie.

Was zapraszamy do Słowa roku dla Rodziny?

Usiądź i otwór to pytanie wśród Twoich najbliższych. Niech popracuje, posprawdzajcie wokół czego w tym roku będziecie się kręcić.

i jej wspaniałym instastories na początku roku ja ( kropka) zadałam sobie to pytanie. A jakie jest nasze słowo roku na 2021 w Akademii. Zapisałam na kartce i wisiało przez 11 dni. Aż w końcu się doczekało …. Dariuszka nasz Anioł cierpliwości przyszedł i dzisiaj właśnie go nam obwieścił!

ZMIANA– chcemy Wam zaprosić tym słowem w dalszą przygodę z nami. Dla nowych fanów akademii będzie to to słowo azymutem. Zobacz co Kaczka mówiła o zmianie w 2026 roku, jak na temat zmiany nagrywała filmiki.

Zmiana będzie pojawiała się w warsztatach, szkoleniach, webinarach i w każdym działaniu Akademii. Was również do niej zapraszamy i do ogarnięcia siebie a następnie otoczenia w zmianie.

Was zapraszamy do Słowa roku dla Rodziny? Usiądź i otwór to pytanie wśród Twoich najbliższych. Niech popracuje, posprawdzajcie wokół czego w tym roku będziecie się kręcić.

3.Zapraszamy wszystkich na najbliższy DARMOWY WEBINAR : TRUDNA WSPÓŁPRACA Z RODZICEM .

I tu Kropka musiała wziąć oddech … Po śląsku ,, Se dychła” Co na webinarze: ???

  • Opowiemy jakie są najczęściej spotykane trudności we współpracy z Rodzicami?
  • Jak trudną współpracę zamienić na łatwą?
  • Od czego zacząć nową współpracę?
  • Omówimy Wasze przykłady trudnych sytuacji i ich rozwiązania. KIEDY CO I JAK DOWIESZ SIĘ TU: WEBINAR DLA NAUCZYCIELI

4. Zarabiaj z akademią. Masz fajne produkty, pomysł i podpisujesz się pod naszą pracą. Mamy coś dla Ciebie: PROGRAM AFILIACYJNY

5.Genialne warsztaty DLA RODZICÓW : Jak radzić sobie z emocjami i stresem będąc rodzicem . Już 19.01 o 19:30 180 min genialnej wiedzy i praktycznych wskazówek z odpornością rodziców.

Ostatnie 8 dni promocji: Kup teraz zamiast 139 zł teraz po 69 zł. Żeby nie było, że o tym nie kwakałyśmy ! Zapisujcie rozsyłajcie i bierzcie w niższej cenie. Kto szybszy ten edukuje się TANIEJ !

6. RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ ZACZAROWANYCH WAKACJI na rok 2021. Więcej informacji o samych warsztatach znajdziecie klikając w hiperłącze.

7. ODN – oficjalnie ogłaszamy, że powstał OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI im. Majki Jeżowskiej i w związku z tym od przyszłego wtorku 19.01.2021 ruszy sprzedaż do platformy, w której będzie: Mnóstwo warsztatów, szkoleń i webinarów z Kaczką i Bąkiem. Certyfikaty dla wszystkich szkoleń, które będą na platformie dostępne po wykonaniu testu. Comiesięczne konsultacje z Beatą Kaczor ( Kaczką) tylko dla osób będących członkami ODN . Forum i platforma w której będziecie się mogły wymieniać informacjami i razem tworzyć bezpieczną przestrzeń dla nauczycieli .W najbliższym czasie stworzymy i malowo wyślemy do WAS OFERTĘ do platformy- odświeżajcie swoje skrzynki. Będziemy o tym mocno trąbić nie przegapicie ! UWAGA !!! Wejście do platformy będzie można zakupić tylko prze 2 TYGODNIE !!! Potem SPRZEDAŻ BĘDZIE ZAMKNIĘTA !!!! I nowych członków będziemy witać dopiero w okolicach września/października 2021 !!!!!

i Najważniejsze …..

8.Kaczka Wam dziękuje i aż łezka się zakręciła w oku za te wszystkie piękne życzenia, kartki i indywidualne wiersze, które pisałyście w mailach, wiadomościach na fb i pod komentarzem w urodzinowych filmikach.

Lovciamy Was BARDZO! i dziękujemy

Kaczka i Kropka (Jasmin)

Przerwa na Kaczkę i Kropka 11.01.2021 Wieści z Akademii

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *