akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333

Na koniec dzisiejszych newsów będziemy wróżyć… Tymczasem zapraszamy Was na poniedziałkowe fakty i wiadomości co się w naszej Akademii dzieje. Już teraz zapraszamy Was do przeczytanie poniższego artykułu. Kto jednak woli pooglądać naszego kwakania zapraszamy na sam koniec dzisiejszego wpisu, tam znajdziecie film z Przerwa na Kaczkę i Kropka #7 News. Dziś przepiękny poniedziałek i nie wiadomo czy to wiosna czy zima?!

News nr 1 -Przerwa na Kaczę i Kropka #7 – Zaczarowane Wakacje – BRAK MIEJSC !!!

Kochani zaskoczyliście nas totalnie. Na zaczarowane wakacje w 2021 roku nie ma już wolnych miejsc a nawet mamy 7 osób na liście rezerwowej! Dlatego do tej środy 24.02 wszystkie osoby, które są na liście i nie zapłaciły zaliczkę na ,,Zaczarowane Wakacje 2021” prosimy o wpłacenie zaliczki. 7 dzieci czeka na miejsce, dlatego będziemy dzwonić do osób, które nie wpłaciły zaliczkę. Do końca tego tygodnia na pewno zamkniemy listę.

Nie wiesz co to są ,,Zaczarowane Wakacje” z Majką Jeżowską? Kliknij tutaj

News nr 2 -Przerwa na Kaczkę i Kropka #7 – Blokady w sporcie

Zapraszamy już dziś na bezpłatną relację na żywo z Piotrem Matułką – trenerem mentalnym i darmowa relacja na żywo o ,, Blokadach w sporcie”. Nie tylko omówimy co się dzieje z dzieckiem podczas blokady. Wszystkie osoby zaangażowane w sport, ruch, taniec i wszystkie dziedziny sportowe tj. trenerzy, choreografowie, pedagodzy, nauczyciele wychowania fizycznego, ale tez rodzice młodych sportowców zapraszamy na to wydarzenie, które będzie transmitowane na naszym Kanale youtube, Instagram jak i naszym Facebook.

Zapisać się na to wydarzenie możecie tutaj. ,, Blokady w sporcie”

News nr 3 –  ,,Wstawaj to już wiosna” – SŁONECZNA PROMOCJA NA PRZEDSTAWIENIE.

26.02 Promocja na produkt- wstawaj to już wiosna! Dlatego prosimy Was, nie kupujcie do tego piątku z zakupem tego przedstawienia, ponieważ wraz z wzrostem temperatury u nas topnieją ceny! Interesuje Cię ten produkt !? Zapraszamy do naszego sklepu tutaj!

News nr 4 – ,, Zima lubi dzieci”- Wyprawa Przedszkolaków na Arktykę.

Kłaniamy się nisko grupie Pszczółką z Przedszkola nr 11 z Gdańska, które przesłały nam relacje ze swojej podróży na Arktykę. Dotarli tam samolotem a następnie statkami z wytłaczanek. List od grupy Pszczółek jak i wszystkie zdjęcia znajdziecie w zamieszczonej poniżej galerii. 15 osobowa grupa wyprawiła się na Spitsbergen, gdzie doświadczyli dnia polarnego, zobaczyli ogromne lodowce i przepłynęli przez równoleżnik 80 C. Poznali i spotkali tam: zająca bielaka, niedźwiedzia polarnego, pingwiny oraz lisy polarne. Zastanawiacie się jak dzieci z przedszkola nr 11 znalazły się na Arktyce? To jest szkolenie ,,Zima lubi dzieci” – klikając w poniższy link możecie znaleźć więcej szczegółów.

Nauka dla samej nauki nie ma sensu! Dlatego dzięki naszym szkoleniu poprzez dodanie historii oraz cel wyprawy zakotwicza naukę w małych dzieciach o Arktyce. Poprzez to buduje się poczucie własnej wartości i pewności siebie u naszych i Waszych Podopiecznych.

News nr 5 – Co w Marcu? A w marcu jak w garncu…

Marzec w naszej akademii został ogłoszony miesiącem ,,Emocji moc”. Czeka nasz szereg fantastycznych

10.03 o 10:00 odbędzie się relacja z Miłoszem Brzezińskim- psychologiem rozwoju, z którym będziemy rozmawiać o emocjach. Już teraz możecie dołączyć do wydarzenia klikając tutaj.

16.03 Webinar z Zbigniewem Hoffmanem ,, Roli neurodydaktyczna zabawy w edukacji” Takiej, w której nie sterujemy dziećmi.

O większej ilości newsów będziemy kwakać systematycznie 🙂

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top