Dzień dobry w poniedziałek dziś o kasie, pieniądzach i możliwości finansowaniu Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli im. Majki Jeżowskiej naszej platformie edukacyjnej on-line. Nie wiesz co to ODN ?! O jeny! Zanim wczytasz się w #4 Przerwa na Kaczkę i Kropka przeczytaj ten artykuł.  Dla wszystkich pozostałych oprócz o finansowaniu wspomnimy o naszym produkcie miesiąca na miesiąc luty, o webinarze, który pobija rekordy oraz o treningu mentalnym, ale może od początku…

ODN – możliwości finansowania naszej platformy on-line

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem pakietu naszej platformy on-line ODN im. Majki Jeżowskiej a jesteście prywatną placówką podpowiadamy, że możecie sfinansować dostęp do naszej platformy korzystając z dofinansowania Państwowego Urzędu Pracy. Już w pierwszej edycji współpracujemy z dwoma placówkami, którym pomagamy uzupełnić wnioski i formalności do złożenia podania. Listę wszystkich PUP w Polsce znajdziecie tutaj. Odnajdzie swój region a następnie klikając w stronę odpowiedniego Urzędu Pracy sprawcie w aktualnościach najnowsze dofinansowanie na szkolenia.

Idąc Wam na naprzeciw ogłaszamy, że istnieje też możliwość wykupienia dowolnego pakietu na raty. Niezależnie od tego czy jesteś osobą indywidualną, która chce się dołączyć do naszej platformy czy placówką możesz dokonać płatności przelewem. To Tobie zostawiamy decyzyjność rozłożenia kwoty na raty. W rubryce uwagi lub w treści maila piszesz do naszej królowej finansów Krysi następująco: Krysiuniu wpłacam na ODN pierwszą transzę z (x PLN ), którą zamierzam wpłacać przez kolejne (z) miesięcy, aby całą kwotę wpłacić. Brzmi atrakcyjnie, no racze ! 🙂 Wiemy, że wiele z Was prosi o taką możliwość, więc idąc Wam naprzeciw umożliwiamy Wam maksymalną elastyczność finansową. Pamiętajcie, że to już ostatnie 7 dni sprzedaży Platformy. Więcej o Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli im. Majki Jeżowskiej i całej naszej ofercie dla osób indywidualnych jak i placówek znajdziecie tutaj. Więcej w Poniższym wideo na Przerwa na Kaczkę i Kropka.

Wejście w 2021 z rozmachem z #4 Przerwa na Kaczkę i Kropka – o pierwszym Webinarze.

We wtorek 26.01 odbył się pierwszy w tym roku webinar. Osób zapisanych na webinar było 2044 osób, natomiast na żywo odwiedziło nas ponad 560 osób. Z racji tego, że temat Was bardzo zainteresował oraz prosiliście o pogłębienie tematyki współpracy z rodzicami już dziś zapraszamy Was na szkolenia ,,Współpraca z rodzicem od A do Z” kliknij i zapisz się juz dziś na SZKOLENIE ! Przegapiłaś webinar? Nic straconego, w naszym sklepie możesz go znaleźć i

Nasz webinar w atrakcyjnej cenie znajdziesz tutaj:

O czym jeszcze kwakałyśmy na Przerwie na Kaczkę i Kropka…

Zostało ostatnie 8 miejsc na zaczarowane wakacje! Chcesz wysłać dziecko z Majką Jeżowską na niesamowitą przygodę, kliknij tutaj i dowiedź się więcej. Poza tym Kropka obszernie opisała co będzie się działo w lutym na stronie www.odpornimentalnie.pl. Jesteś ciekawy kogo będziemy gościć w lutym koniecznie zobacz poniżą #4 Przerwę na Kaczkę i Kropka. O produkcie miesiąca, planach i szalonych tańcach możecie się dowiedzieć oglądając nas! Do zobaczenia na żywo w kolejnej Przerwie na Kaczkę i Kropka w każdy poniedziałek o 14:00 na naszym FB, IG oraz na naszym kanale na youtube.  

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *