akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333
odcinek #3 Przerwa na Kaczkę i Kropka

Przerwa na Kaczkę i Kropka #3 Lecimy w kosmos: o zaczarowanych, ODN i innych planetach!!!

Zapnijcie pasy, bo dziś lecimy w kosmos, odwiedzamy różne planety m.in. wylądujemy na planecie zaczarowanych wakacjach, zajrzymy co się dzieje w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli im. Majki Jeżowskiej naszej platformie edukacyjnej on-line dla wszystkich osób współpracujących z dziećmi oraz parę innych galaktycznych tematów. Cały odcinek Przerwa na Kaczkę i kropka znajdziesz na końcu tego artykułu.

Planeta ,,tańców i hulańców”, czyli o zgodzie Jurka Owsiaka.

Zaczynamy energetycznie z tańcem i śpiewem, ponieważ dostaliśmy pisemną zgodę na odtwarzanie utworu ,, A ja wolę moją mamę” w wersji rokowej z koncertu Majki. Chcecie ją posłuchać tę fantastyczną nutę? Na końcu tego artykułu znajdziecie film z relacji na żywo trzeciego odcinka Przerwa na Kaczką i Kropką. Oj udzieliła nam się koncertowa atmosfera, więc biodra i głos poszedł w ruch. Jeśli chcielibyście zobaczyć Majkę w akcji na scenie Pol&Rock kliknijcie tutaj.

Planeta ,,trudny rodzic, a raczej trudna relacja z rodzicem”

Z innej przestrzeni kosmicznej ogłaszamy, że jutro 26.01 (wtorek) o 20:30 odbędzie się bezpłatny webinarna, na który zapisało się już 1758 a do samego webinaru zostało jeszcze trochę czasu aby zapisać się i skorzystać z darmowej wersji, aby zapisać się na webinar kliknij w ten link. Temat na wtorkowy wieczór to: Trudna współpraca z rodzicami. Podczas tego webinaru poruszymy następujące obszary:

– Dlaczego współpraca z rodzicami jest trudna?

– Na jakie elementy zwrócić uwagę przy współpracy z rodzicami?

– Rozpatrywanie indywidualnych sytuacji + dołączony pdf z zebranie odpowiedzi na wszystkie zadane pytania?

Planeta ,, Zero czółenek, garsonek i zero uniform”

W naszym 3 już odcinku Kaczki z Kropką mówimy dlaczego nie zamierzamy nosić koszul, garsonek i czółenek. W naszym odcinku dowiecie się czy mówimy sobie per ,,Ty” czy ,, per Pani” i dlaczego? Jesteś ciekawy naszej formuły i jaka wartość naszej Akademii się za tym kryje. Zobacz poniższy odcinek, kto taki sprowokował nas do tej dyskusji.

Asteroidy, meteoryty i inne komety…

W odcinku zobaczysz też oficjalne teczki ODN, której oprawę graficzną wybraliście w głosowaniu, omawiamy temat przewodni zaczarowanych wakacji 2021 oraz proponujemy Wam nasze wsparcie dla dyrektorów placówek przy wyborze pakietu platformy on-line Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli im. Majki Jeżowskiej.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top