akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333

Dzisiaj W Przerwa na Kaczkę i Kropka rozmawiamy o wyciszaniu. W dołączonym odcinku Przerwa na Kaczkę i Kropka: tańczymy do dżingla, opowiadamy o roli wyciszenia i koncentracji, pokazujemy i odważamy do autorskiej muzyki Katarzyny Zaniat właścicielka Muzykatu oraz Magdaleny Maduaka właścicielka Jazzowanek.

Jesteście ciekawi jak wyglądają zabawy wyciszające i fragment naszego szkolenia: Zabawy Wyciszające z Pakietem Muzyki dla Przedszkolaków i Dzieci w szkole 1-3 z wykorzystaniem muzyki, ruchu i ciała w przestrzeni.

Przerwa na Kaczę i Kropka- News

Przerwa na Kaczkę i Kropka : Jak radzić sobie ze stresem u dzieci?

Już we wtorek 27.04 o godzinie 20:30 zapraszamy Was na darmowy webinar, dedykowany rodzicom: Jak radzić sobie ze stresem u dzieci?

Podczas którego odpowiemy na takie pytania jak:

Czym jest stres u dzieci?

Po czym poznać, że dziecko jest zestresowane – objawy.

W jakich sytuacjach dzieci przeżywają stres? I Dlaczego?

Jak reagować i co robić, gdy dziecko przeżywa stres?

Czego nie robić i jak nie reagować, gdy dziecko przeżywa stres?

Nasze webinary to nowa jakość w świecie szkoleń dla Rodziców i Opiekunów! Pracujemy w oparciu o Wasze przykłady, rozwiązujemy Wasze problemy. To co nas wyróżnia to świeże spojrzenie na najbardziej trapiące problemy wychowawcze i edukacyjne. Na każdym webinarze dajemy Ci narzędzia, wiedzę, inspirację i moc energii do zmiany. Po webinarze przesyłamy odpowiedzi na Wasze pytania zadane w jego trakcie. Oferujemy również certyfikaty potwierdzające uczestnictwo.Warto aby jako rodzić poświęcić czas i swoją uwagę temu tematu. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o stresie zapraszamy również na artykuły dotyczące stresie: ,,Fakty i mity na temat stresu” oraz ,,Stres u młodego sportowca- jak sobie z nim poradzić? ‘’.

Jesteś ciekawy/ ciekawa jak nasza Kaczka podczas zaczarowanych wakacji radzi sobie ze stresem u dzieci? I dlaczego nie podała dziecku kropli uspokajających, które dostała od rodziców dziewczynki? – Koniecznie odtwórz poniższy film z Przerwą na Kaczkę i Kropka #14.

Przerwa na Kaczkę i Kropka o naszym nowy bestsellerowy Webinarze: Rola wyciszania i koncentracji w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Kaczka na Przerwie relacjonowała o Webinarze, który był bardzo popularny uczestniczyło w nim ponad 2991 osób, a na żywo uczestniczyło w nim 998 osób. Wyobrażacie sobie taką salę na około tysiąc osób? Wow- dziękujemy Wam za taką dużą frekwencję.

Fenomenalny wsad merytoryczny, wspaniali prowadzący (oprócz Kaczki, była Katarzyna Zaniat z Muzykatu oraz Magdalena Maduaka z Jazzowanek).

Dlaczego webinar trwał prawie 3 godziny? I o czym Kaczka tak długo gadała? Otwórz poniższy film – Przerwa na Kaczkę i Kropka i dowiedź się więcej.

Nie widziałaś webinar? – Webinar jest teraz w promocyjnej cenie! Kliknij w poniższy link i zobacz webinar o roli wyciszania i koncentracji w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Osoby, które są na naszej Platformie on-line Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli im. Majki Jeżowskiej NIE KUPUJCIE TEGO WEBINARU ! Wy macie go już na naszej platformie on-line wraz z ogromem szkoleń, webinarów i całą toną certyfikatów, które już macie.

Ty nie jesteś naszej platformie? Nie wiesz czym jest ODN im. Majki Jeżowsiej – kliknij w podświetlony link i wskakuj na naszą platformę. Uwaga! Już teraz zapisujemy chętnych na nasz wrześniowy nabór, gdyż platformę otwieramy tylko 2 razy w roku.

Przerwa na Kaczkę i Kropka o naszym nowy szkoleniu:

Zabawy Wyciszające z Pakietem Muzyki dla Przedszkolaków i Dzieci w szkole 1-3 z wykorzystaniem muzyki, ruchu i ciała w przestrzeni.

Kiedy się odbędzie?

 Co to za szkolenie?

Jakie piosenki będą dostępne dla Was podczas szkolenia z Zabaw wyciszających?

Kliknij w link i dowiedź się więcej:

Jeśli jesteś ciekawy na temat faktów i mitów na temat wyciszania się i koncentracji kliknij TUTAJ i przeczytaj nasz artykuł : Fakty i mity na temat wyciszenia się i koncentracji dzieci.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top