10 MentalPowerKaczka - prawa dziecka

10 #MentalPowerKaczka 20.11.2019

MentalPowerKaczka to nasze cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Wami czyli mamami i nauczycielkami, babciami, pedagogami… spotkanie, które umieszczamy później również tutaj – na blogu. Dziś będzie o prawach – prawach dziecka!

MentalPowerKaczka jest jak spontaniczna spotkanie z koleżanką na mieście, albo z sąsiadką :). Znajdziesz tu Kaczkę lub Bąka lub Jeża, lub cały nasz zwierzyniec razem. Jak spontan to spontan. Dostaniesz Mentalnego Powera dla Ciebie i do świadomego rodzicielstwa 🙂 Dostaniesz też dużą dawkę wiedzy i narzędzi do Budowania Siły Mentalnej Twojego dziecka –  osobistego lub tego szkolno – przedszkolnego 🙂 Dużo śmiechu, brykania i najnowsze wieści z naszego Zoologicznego podwórka Akademii 😉

Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszamy Cię serdecznie! Jeśli chcesz być z nami na żywo, w każdą środę o 12.00 startuje Mental Powerowa Kaczka w transmisji live w grupie Rodzice i Nauczyciele Razem na FB i Instagramie. Choć na instagraie, nie zawsze umiemy się połączyć!

Dzisiaj Mental Power Kaczka mentaluje o tym, jakie prawa mają nasze dzieci – prawa dziecka. Co wpływa na ograniczenie tych praw i co się stanie, jak damy naszym dzieciom, takie same prawa jakie mamy my.

Z życia Gangu Majki J:

✅Pracujemy mocno nad naszą pierwszą grą, i pierwszą w Polsce grą o Treningu Mentalnym. Kaczka z Bąkiem piszą, a SkoQ rysuje i składa wszystko w całość.

✅✅Agata drukuje materiały na  szkolenie  w Łodzi!

✅✅✅Przygotowujemy Wszystko na Black Magic Week, czyli od 25.11 do 01.12 w naszym sklepie będziesz mogła kupić wszystko do 30% taniej. Pięknie będzie!!!

www.sklep.majkijezowskiej.com

✅✅✅✅Cały czas odbieramy telefony i odpisujemy na maile w sprawie naszych Jasełek #UwierzwŚwięta

Znajdziesz tam utwory Majki Jeżowskiej, choreografie, instruktaże do choreografii, scenariusz, śpiewnik, zaproszenie, plakat, dyplom i dodatkowe materiały!!!!! I nie, nasze jasełka nie mają i nie będą miały niskiej jakości, prostej muzyki. Bo dzieciom trzeba puszczać wartościową, piękną i złożoną muzykę!!!!

Tutaj możesz je zobaczyć od środka:

✅✅✅✅✅W sklepie już się pojawił hitowy webinar z certyfikatem „Jak się uczy mały i większy mózg? Tutaj możesz go znaleźć:

jak uczy się mały i duży mózg

„Czy Twoje dziecko ma takie same prawa jak Ty?!”

A konkretnie Kaczka Mentaluje o:

➡️Jakie masz prawa, czy są takie same jak innych ludzi?

➡️Co robi przyznanie dziecku takich samych prawa jak przyznajesz sobie?

➡️Kto się boi dawać dziecku prawa

➡️Czy Kaczka przyznaje swoim dzieciom takie same prawa jak sobie?

Z kaczym – mentalnym pozdrowieniem,

Beata K

10 #MentalPowerKaczka – prawa dziecka
KLIKNIJ W ZDJĘCIE BY POBRAĆ SWÓJ PLAKAT

A już teraz przedstawiamy Ci nasze spełnione marzenie!
Jedyny taki produkt na polskim rynku – zestaw gier o treningu mentalnym OdporniMentalnie.pl!
Pakiet zawiera 2 częściowy zestaw kart (2×65) z autorskimi rysunkami emocji oraz hasłami i instrukcją do pracy z uczuciem, ogromną planszę, pionki diamenciki, kostki, zakrywajki i wiele innych!

Pracuj poprzez zabawę, wzmocnij mentalność swoją, dziecka lub podopiecznych w każdym wieku!
Wykorzystaj wspólnie spędzony czas do niezwykle rozwojowej gry o absolutnie awangardowym charakterze. Buduj relacje i integracje w każdej grupie oraz wzmocnij indywidualną samoświadomość. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej, a dowiesz się jeszcze więcej i otrzymasz szansę zakupu produktu w przedsprzedaży!

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *