akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333
Rozgrywka live w grę Odporni Mentalnie.

Wczoraj (13 czerwca 2022) Beata Kaczor i Marzena Fenert zademonstrowały, jak można wykorzystać potężne narzędzie terapeutyczne, jakim jest gra Odporni Mentalnie.

Marzena jest autorką wielu pomocy logopedycznych oraz terapeutką ręki. Prowadzi profil na Instagramie @kreatywnewrota. Razem z Beatą na żywo zagrały kilka rundek gry Odporni Mentalnie.

Do gry Odporni Mentalnie jest dołączony kursoprzewodnik, w którym znajdziecie kilkanaście Inspiracji na wykorzystanie gry. Dodatkowo otrzymujecie dostęp do platformy online, gdzie znajdują się wszystkie Inspiracje oraz inne materiały do wykorzystania z Odpornymi Mentalnie. 

Nagranie jest dostępne na kanale Akademii Edukacji i Rozwoju. Możecie je obejrzeć tutaj lub poniżej:

Pierwszą Inspiracją wykorzystaną przez Beatę i Marzenę na spotkaniu była gra w Zgadywanki. Na zmianę losowały karty z gry Odporni Mentalnie i próbowały je sobie przedstawić, bez używania słowa z karty. Druga osoba musiała zgadnąć, o jaką emocję lub uczucie chodzi. 

Drugą Inspiracją była Para nie do pary. W tej rozgrywce nasze zawodniczki losowały po dwie (a później nawet więcej!) karty i próbowały znaleźć między nimi połączenie. Zaczęło się łatwo, ale wywołało to dyskusje również na poważniejsze tematy. Nie zabrakło też zabawnych akcentów, wymyślanych przez inne uczestniczki naszego live’a! Niżej macie próbkę Waszych pomysłów! 

Oddech łączy ludzi, jak kiboli agresja.”

Smutny, ale radosny — gotowy na seans namiętno-miłosny.”

Właśnie tak działają Odporni Mentalnie! Otwierają na szczerą rozmowę i lepsze poznanie swoich uczuć i emocji, a przy tym dostarczają świetnej zabawy!

Jeśli jesteście ciekawi innych rozgrywek w Odpornych Mentalnie, to na naszym blogu znajdziecie między innymi spotkanie live Beaty z Majką Jeżowską!

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top