Hymn Przedszkolaka

Śpiewamy nową wersję “Jestem sobie przedszkolaczek”

Jestem sobie przedszkolaczek,
Jestem ważny – dużo znaczę,
Na bębenku marsza gram,
Ram tam tam, ram tam tam.

Mamy tu zabawek wiele,
Razem bawić się weselej,
Bo kolegów dobrych mam,
Ram tam tam, ram tam tam.

Mamy klocki, kredki, farby,
To są nasze wspólne skarby,
Bardzo dobrze tutaj nam,
Ram tam tam, ram tam tam.

Tu jest miejsce dla każdego,
Każdy naszym jest kolegą,
Razem w grupie miło nam,
Ram tam tam, ram tam tam.

Zmieniona wersja tekstu hymnu przedszkolaka

Pomysłodawczynią zmiany tekstu: Jest Ola Żabicka – terapeutka dziecięca i autorka Wychowania przez wzmacnianie www.olazabicka.pl

Autor zmiany tekstu: Beata Jasińska – autorka tekstów rymowanych https://facebook.com/zrymuje/

Autor Tekstu: Maria Terlikowska

Wykonanie nowego hymnu: Majka Jeżowska

Patronat Akcji – Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej

Zapraszamy Cię do Akcji “Śpiewamy Nowego Przedszkolaczka”. Na czym polega akacja – na rozpowszechnianiu do wszystkich przedszkoli w Polsce nowej wersji hymnu. Zależy nam na tym, aby wszystkie przedszkolaczki w Polsce w nowym roku śpiewały piękną, nową – wpierającą wersję! Pomogą nam w tym social media!

DZIAŁANIA W AKCJI “Śpiewamy Nowego Przedszkolaczka”:

  1. Jeśli pracujesz w przedszkolu to prosimy Cię o wydrukowanie zmienionej – nowej wersji tekstu i przekazanie go wszystkim swoim koleżankom w przedszkolu. I od tego momentu możecie zacząć wszystkie śpiewać nową wersję. Tutaj możecie przesłuchać jak Majka Jeżowska zaśpiewała ten nowy HYMN dla naszych przedszkolaczków.
  2. Jak już pośpiewacie w przedszkolu to wyślijcie do nas informacje, że śpiewałyście z podaniem adresu strony www i fajnie by było ze zdjęciem i opisem grupy lub grup. My umieścimy informacje na naszym blogu – gdzie i przez kogo jest śpiewany nowy przedszkolaczek.
  3. Mail na adres: akademia@majkijezowskiej.com
  4. TYTUŁ: Śpiewamy Nowego Przedszkolaczka
  5. W zamian za śpiewanie i przesłanie nam informacji dostaniecie od nas w mailu zwrotnym wartościowy materiał “10 sposobów na integrację grupy przedszkolnej”
  6. Zamieście informację o śpiewaniu przez Was Nowego Hymnu na Waszym FB czy INSTAGRAMIE i odznaczcie nas Akademię, wtedy my będziemy mogli udostępnić ten Wasz post u nas. I dzięki temu cała akacja rozniesie się po sieci i pozwoli nam dotrzeć do jak największej ilości przedszkoli w Polsce.

Tutaj przesłuchaj nową wersję hymnu w wykonaniu Majki Jeżowskiej

Nowa wersja hymnu “Jestem sobie przedszkolaczek”

Beata Kaczor

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *