akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333
Majka.Tv wartościowe warsztaty dla dzieci online
Majka.Tv wartościowe warsztaty dla dzieci online

Ruszyłyśmy z inicjatywą, jakiej w Polsce jeszcze do tej pory nie było. Zorganizowałyśmy najpierw nieśmiało, pierwsze zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci online. W programie znalazły się:

  • 10.30 BabyDance czyli tańce i hulańce dla najmłodszych dzieci do 6 r.ż.
  • 11.30 Dzieciak sam w domu czyli zabijamy nudę ruchem i muzyką dla dzieci w wieku 7 – 10 lat

Teraz to już nie jesteśmy nieśmiałeJ Teraz wiemy, że takie zajęcia to coś, co powinno już dawno być w sieci. I my je zrobimy. Najpierw powoli czyli od 06 kwietnia warsztaty rozwojowe dla dzieci online będą już na stałe na platformie Majka.TV. Emitować będziemy w dwóch pasmach. Porannym i popołudniowym. A jak się rozpędzimy, to w codziennej ramówce, bez reklam i z powtórkami  będzie dużo Tańca, ruchu, śpiewu, muzykowania, jogi, rysowania i eksperymentowania. I wiele, wiele innych. Jak tylko nam w tym pomożesz. Tak Ty Bez Ciebie nic nie zrobimy!

Taka platforma i takie zajęcia wymagają nakładów finansowych. Trzeba opłacić platformę, serwer, wynagrodzenia za zajęcia. Wynagrodzenia za montaż i operatora zza kamery. Wyobrażasz sobie. Jedno miejsce w którym masz dostęp do niezliczonej ilości wartościowych zajęć online dla swojego dziecka lub dla całej gromadki. I nie. Nie jest to rozwiązanie zamiast bezpośredniego kontaktu i bezpośredniej relacji. Jest to dodatek. Bo nic nie zastąpi nam żywego kontaktu.

Majka.Tv będzie takim miejscem w którym Twoje dziecko zarazi się pasją. W którym dostanie zastrzyk energii, a Ty zastrzyk inspiracji i ogrom wsparcia od nas w trudnej roli rodzicielskiej. Dzięki wspólnie stworzonej platformie Majka.Tv Twoje dziecko wyrobi sobie piękny nawyk stałego rozwoju i budowania swojej siły mentalnej.

Dzisiaj, jak piszę te słowa jest z nami ponad 7 tysięcy dzieci i rodziców i codziennie przybywa ich więcej. Na żywo dzisiaj na zajęciach BabyDance było ponad 640 dzieci i był szał!!!! Aż jestem ciekawa, co się będzie działo jutro?!!

I zobacz, jak cudownie dzieciaki tańczą i rozwijają się z nami na zajęciach:

https://instagram.com/stories/akademiamajkijezowskiej/2277086373471562565?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1adwit53b12ox

No i trochę się pochwalimy, bo rozpisały się o nas i o naszej inicjatywie media. Napisali o nas…..

Małgorzat Ohme w zostajewdomu

https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/majka-jezowska-zostala-spiewajaca-przedszkolanka-online-aa-mp8Y-2MhT-4wEZ.html

https://babygo.pl/warszawa/atrakcje-warszawa/co-robic-z-dzieckiem-on-l

A jeśli chcesz zapisać dziecko na nasze zajęcia to wskakuj tutaj:

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top