akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333

Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem Zestawu OdporniMentalnie.pl, który oprócz wspaniałej zabawy zaowocuje także rozwojem, treningiem mentalnym, budowaniem relacji i wzrostem samooceny, to mamy coś w sam raz dla Ciebie!
Zapraszamy Cię do zapoznania się z opiniami osób- specjalistów z zakresu psychologii, umiejętności społecznych, samorozwoju i doskonalenia. Być może obserwujesz ich poczynania na co dzień, są dla Ciebie wzorem lub zwyczajnie lubisz się posiłkować ich zdaniem . Przygotowałyśmy zestawienie 3 opinii, 3 różnych osób i choć osobni, to równie dla Nas ważni, przez Nas szanowani i zaufani w kwestii rzetelnej, sprawdzonej recenzji.

źródło: Facebook

Dorota Zawadzka

Psycholog rozwojowy, doradca rodzinny, trener umiejętności społecznych.
Specjalistka w kwestii rozwoju człowieka, wychowania oraz mediów dla dzieci i młodzieży. Pasjonatka dzielenia się radościami i smutkami. Kobieta o niezwykłym darze.

Dorotę poznasz lepiej TUTAJ: http://dorotazawadzka.eu/

A poniżej fragment opinii ww. Specjalistki na temat gry OdporniMentalnie.pl

Połączenie planszówki i karcianki to zawsze dobry pomysł. Tak jest i tym razem. OdporniMentalnie.pl to rozgrywka o emocjach i uczuciach poprowadzona w nurcie, modnego ostatnio treningu mentalnego.  W trakcie zabawy można poznać siebie, swoje emocje, a także poznać i nazwać emocje pozostałych uczestników gry. W każdej planszówce bardzo liczą się relacje, w tej jednak szczególnie można o nie realnie zadbać. Gra jest nasycona wiedzą, pełna pomysłów i pozwala graczom na ćwiczenia i wybór rozwiązań zadań z dziedziny kompetencji społecznych oraz inteligencji emocjonalnej. Choć wizualnie sprawia wrażenie skomplikowanej, to należy pamiętać, że nie jest to jedna gra a cały zestaw.  Kolejny plus to staranność wydania.”

źródło: Facebook

Zdzisław Hofman

Nauczyciel z powołania przez duże N, arteterapeuta, trener umiejętności społecznych, absolutny mentor i tutor, a do tego rewelacyjny człowiek.

Zdzisława znajdziecie na Facebooku, na jego prywatnym profilu, gdzie dzieli się wyjątkowymi treściami i ciekawymi spostrzeżeniami: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000527774155

Arteterapeuta pisze o naszym Zestawie:

„I oto Akademia – dostarcza na rynek grę, która może zmienić świat polskiej szkoły, polskich relacji, polskich spraw.  Życzę, aby ta gra stała się tak popularna jak D… czy Ta… Jest tego warta. Z wysokich tonów edukacyjnych:
– rozwój społeczności będzie następować dzięki relacjom, kompetencjom społecznym, współpracy i współdziałaniu opartego o wzajemny szacunek, autentyzm, akceptację i dobroć,
– nie wystarczy pieniądz nawet twarda wiedza ekonomiczna, nauki ścisłe czy siła szczepionek przeciw wirusom,
– prawdziwa siła grup społecznych, ich spójność bierze się z wrażliwości na potrzeby i ograniczenia najsłabszych jej członków, bierze się ze zdolności udzielania skutecznej pomocy. Gra Odporni mentalnie.pl pozwala rozwijać bezcenne kompetencje pedagogiki serca i ,pedagogiki dialogu. Inspiruje, skłania do refleksji nad tym co najważniejsze, nad tym co zwyczajnie dobre i piękne. Zrozumieć siebie i innych to wyzwanie w stechnizowanej erze mediów społecznościowych, zmanipulowanych przekazów telewizji, gęstej atmosferze dzielenia wpływów, nastawienia na zysk, na blichtr i poklask. Gra jest szczepionką, daje odporność emocjonalną i mentalną.”

Źródło: Facebook

Marzena Fenert – Kreatywne Wrota

Autorka pomocy edukacyjnych dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, alalią, niedokształceniem mowy o typie afazji, a także całościowych zaburzeń rozwoju (autyzm, zespół Aspergera).
Zamienia niemożliwe w możliwe, a trudne w łatwe i kreatywne!
Grafik, kobieta o wielu talentach i głowie pełnej pomysłów.

Jeśli jeszcze nie znasz Marzeny, zachęcamy Cię z całego serca do odwiedzenia jej strony internetowej: https://kreatywnewrota.pl/
A jeżeli znasz, to i tak znów wchodź śmiało i sprawdzaj co tam nowego!

O naszej Grze założycielka Kreatywnych Wrót napisała najobszerniej, najwięcej i przepięknie! Zatem wstawiamy tu tylko fragment pełnej recenzji, którą znajdziesz O TUTAJ: https://kreatywnewrota.pl/odporni-mentalnie/

„W przypadku OdpornychMentalnie.pl z pełną świadomością użyłabym słów: zestaw gier terapeutyczno – edukacyjnych. Lub słów: ogromne narzędzie terapeutyczno – edukacyjne. Mówiąc bowiem o Odpornych Mentalnie, że „to tylko gra” zdecydowanie umniejszamy ogromny potencjał jaki w niej drzemie. Jest to „pranie”, czyszczenie i sprzątanie myśli które pojawiają się w głowie – wyrzucamy te niekorzystne, a zostawiamy dobre, wspierające. To także wykorzystywanie słów do budowania, a nie ranienia, ćwiczenie siły psychicznej i umiejętność zarządzania swoją sferą inteligencji emocjonalnej.”

Ty także możesz zostać recenzentem OdpornychMentalnie.pl!
Sprzedaż naszego zestawu trwa, a wraz z nim rozdajemy rozgrywkę pełną emocji i treningu mentalnego! Grę możesz kupić teraz i zapłacić później, a jeżeli potrzebujesz zakupić ją w ratach to napisz na: akademia@majkijezowskiej.com, coś poradzimy!
Kliknij w zdjęcie poniżej i dowiedz się jeszcze więcej na temat Zestawu.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top