akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333
kalendarz wrzesień

Stało się, nadszedł wrzesień! Pora więc wrócić do szkół, przedszkoli i żłobków. Z naszym Kreatywnym Kalendarzem powrót może być nieco przyjemniejszy.

Kreatywny Kalendarz urozmaci Wam wrzesień

Z naszym kalendarzem nie grozi Wam nuda! Zebrałyśmy najciekawsze święta, które mają miejsce we wrześniu i przygotowałyśmy dla Was listę pomysłów i podpowiedzi, w jaki sposób możecie je spędzić. Pomysły są proste, nie wymagają dużych nakładów pieniężnych, ani nie zabierają dużo czasu. Zależało nam, żebyście mogli wykorzystać ten kalendarz nawet podczas codziennej bieganiny. 

Bez względu na to, czy jesteś nauczycielem, szukającym podpowiedzi na ciekawe urozmaicenie zajęć, czy rodzicem, chcącym kreatywnie spędzić czas z dzieckiem po szkole i pracy, nasz Kalendarz z pewnością Ci się przyda!

Gdzie znajdziesz Kreatywny Kalendarz?

Wystarczy, że klikniesz poniższy link i pobierzesz kalendarz do druku. Możesz go później przyczepić w widocznym miejscu, albo korzystać z wersji cyfrowej. Najważniejsze, żeby przyniósł Wam dużo radości i zabawy!

>>>Kreatywny Kalendarz — wrzesień 2022<<<

Przed nami kolejny miesiąc wypełniony ciekawymi i nietypowymi świętami! We wrześniu wypadają między innymi święta takie jak: Dzień Postaci z Bajek, Światowy Dzień Jabłka czy Pierwszy dzień jesieni.

Życzymy Wam mnóstwa fantastycznej zabawy z naszym Kreatywnym Kalendarzem! Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępniając relacje z wykorzystania Kreatywnego Kalendarza oznaczycie profil naszej Akademii @akademia_edukacji_i_rozwoju i dodacie #kreatywnykalendarz! Z przyjemnością zobaczymy efekty Waszych zabaw! 

Gdzie znajdziesz poprzedni miesiąc?

Na naszym blogu możecie również znaleźć Kreatywny Kalendarz dla Rodzica i Nauczyciela z sierpnia 2022.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top