akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333

Tak, tak, to już półmetek wakacji! Jeśli martwi Cię, że Twoja pociecha spędza zbyt dużo czasu przed ekranami, a sam/a nie masz pomysłów na kreatywne spędzanie wolnego czasu, spieszymy z pomocą!

Kreatywny Kalendarz na ratunek!

Z naszym kalendarzem nie grozi Wam nuda! Zebrałyśmy najciekawsze święta, które mają miejsce w sierpniu i przygotowałyśmy dla Was listę pomysłów i podpowiedzi, w jaki sposób możecie je spędzić. Pomysły są proste, nie wymagają dużych nakładów pieniężnych, ani nie zabierają dużo czasu. Zależało nam, żebyście mogli wykorzystać ten kalendarz nawet podczas codziennej bieganiny. 

Gdzie znajdziesz Kreatywny Kalendarz?

Wystarczy, że klikniecie poniższy link i pobierzecie kalendarz do druku. Możecie go później przyczepić w widocznym miejscu, albo korzystać z wersji cyfrowej. Najważniejsze, żeby przyniósł Wam dużo radości i zabawy!

>>>Kreatywny Kalendarz — sierpień 2022<<<

Przed nami kolejny miesiąc wypełniony ciekawymi i nietypowymi świętami! W sierpniu wypadają między innymi święta takie jak: Wielki Dzień Pszczół, Dzień Miłośników Książek czy Dzień Ciasta Lodowego.

Życzymy Wam mnóstwa fantastycznej zabawy z naszym Kreatywnym Kalendarzem! Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępniając relacje z wykorzystania Kreatywnego Kalendarza oznaczycie profil naszej Akademii @akademia_edukacji_i_rozwoju i dodacie #kreatywnykalendarz! Z przyjemnością zobaczymy efekty Waszych zabaw! 

Gdzie znajdziesz poprzedni miesiąc?

Na naszym blogu możecie również znaleźć Kreatywny Kalendarz dla Rodzica i Nauczyciela z lipca 2022.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top