Rozpoczynamy ostatni kwartał roku 2022. Niesamowite, jak szybko to zleciało! Na drzewach złote liście, a przed nami ostatnie trzy miesiące tego roku. Wbrew pozorom to całkiem dużo czasu na zmiany i nowe doświadczenia. 

Kreatywny Kalendarz na październik 2022

Przed Wami Kreatywny Kalendarz na październik! Zebrałyśmy najciekawsze święta, które mają miejsce w październiku i przygotowałyśmy dla Was listę pomysłów i podpowiedzi, w jaki sposób możecie je spędzić. Pomysły są proste, nie wymagają dużych nakładów pieniężnych, ani nie zabierają dużo czasu. Zależało nam, żebyście mogli wykorzystać ten kalendarz nawet podczas codziennej bieganiny. 

Gdzie znajdziesz Kreatywny Kalendarz?

>>>Kreatywny Kalendarz — październik 2022<<<

Powyżej umieszczamy link do pobrania Kreatywnego Kalendarza na październik 2022. Przed nami miesiąc wypełniony ciekawymi świętami, takimi jak Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu czy też Dzień Bezpiecznego Komputera. 

Życzymy Wam mnóstwa fantastycznej zabawy z naszym Kreatywnym Kalendarzem! Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępniając relacje z wykorzystania Kreatywnego Kalendarza oznaczycie profil naszej Akademii @akademia_edukacji_i_rozwoju! Z przyjemnością zobaczymy efekty Waszych zabaw! 

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *