listopad 2022

Koniec roku coraz bliżej. W jaki sposób możecie urozmaicić sobie długie, deszczowe dni? Jak co miesiąc mamy dla Was idealną propozycję na tego typu rozterki! Sprawdźcie, co przygotowałyśmy na listopad 2022!

Kreatywny Kalendarz na listopad 2022

Przed Wami Kreatywny Kalendarz na listopad! Zebrałyśmy najciekawsze święta, które mają miejsce w listopadzie i przygotowałyśmy dla Was listę pomysłów i podpowiedzi, w jaki sposób możecie spędzić te jesienne dni. Pomysły są proste, nie wymagają dużych nakładów pieniężnych, ani nie zabierają dużo czasu. Zależało nam, żebyście mogli wykorzystać ten kalendarz nawet podczas codziennej bieganiny. 

Gdzie znajdziesz Kreatywny Kalendarz?

>>>Kreatywny Kalendarz — listopad 2022<<<

Powyżej umieszczamy link do pobrania Kreatywnego Kalendarza na listopad. Przed nami miesiąc wypełniony ciekawymi świętami, takimi jak Dzień Pluszowego Misia czy też Europejski Dzień Wynalazcy. 

Życzymy Wam mnóstwa fantastycznej zabawy z naszym Kreatywnym Kalendarzem! Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępniając relacje z wykorzystania Kreatywnego Kalendarza oznaczycie profil naszej Akademii @akademia_edukacji_i_rozwoju! Z przyjemnością zobaczymy efekty Waszych zabaw! 

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *