Kreatywny Kalendarz dla Rodzica i Nauczyciela lipiec 2022

Dopiero co udostępniałyśmy Kreatywny Kalendarz na czerwiec 2022, a już czas na lipcową edycję! Wakacje w pełni, część z Was zapewne musi pracować, jak zwykle i nie ma możliwości spędzenia dwóch miesięcy na urlopie. Martwicie się, czy Wasze dzieci zapamiętają coś z tych wakacji oprócz komputera i smartfona? 

Kreatywny Kalendarz na ratunek!

Z naszym kalendarzem nie grozi Wam nuda! Zebrałyśmy najciekawsze święta, które mają miejsce w lipcu i przygotowałyśmy dla Was listę pomysłów i podpowiedzi, w jaki sposób możecie je spędzić. Pomysły są proste, nie wymagają dużych nakładów pieniężnych, ani nie zabierają dużo czasu. Zależało nam, żebyście mogli wykorzystać ten kalendarz nawet podczas codziennej bieganiny. 

Gdzie znajdziesz Kreatywny Kalendarz?

Wystarczy, że klikniecie poniższy link i kalendarz zapisze się na Waszym sprzęcie. Możecie go później wydrukować i przyczepić w widocznym miejscu, albo korzystać z wersji cyfrowej. Najważniejsze, żeby przyniósł Wam dużo radości i zabawy!

>>>Kreatywny Kalendarz — lipiec 2022<<<

Przed nami kolejny miesiąc wypełniony ciekawymi i nietypowymi świętami! W lipcu wypadają między innymi święta takie jak: Dzień Psa, Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, Dzień Lodów czy Dzień Pszczółki Mai.

Życzymy Wam mnóstwa fantastycznej zabawy z naszym Kreatywnym Kalendarzem! Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępniając relacje z wykorzystania Kreatywnego Kalendarza oznaczycie profil naszej Akademii @akademia_edukacji_i_rozwoju i dodacie #kreatywnykalendarz! Z przyjemnością zobaczymy efekty Waszych zabaw! 

Gdzie znajdziesz poprzedni miesiąc?

Na naszym blogu możecie również znaleźć Kreatywny Kalendarz dla Rodzica i Nauczyciela z czerwca 2022.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *