akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333
kreatywny-kalendarz-dla-rodzica-i-nauczyciela-czerwiec

Po długiej przerwie na naszą stronę wraca Kreatywny Kalendarz Rodzica i Nauczyciela! Zbliżają się wakacje, mamy czerwiec i wielu z Was zapewne zastanawia się, jak urozmaicić ten wolny czas naszym dzieciom. Mamy dla Was coś, co sprawi, że każdy dzień będzie wyjątkowy – Kreatywny Kalendarz czerwiec 2022!

Czym jest Kreatywny Kalendarz?

Kreatywny Kalendarz to pewnego rodzaju podpowiedź dla Rodziców i Nauczycieli, w jaki sposób możemy spędzić ciekawie dzień. Zebrałyśmy najciekawsze święta, które mają miejsce danego miesiąca i przygotowałyśmy do nich różne ciekawostki lub pomysły na przyjemne spędzenie czasu z dziećmi. 

Gdzie go znajdziesz?

Nasz #kreatywnykalendarz Rodzica i Nauczyciela będzie co miesiąc publikowany na naszej stronie z możliwością pobrania i zapisania na swoim sprzęcie. Możecie go wydrukować i powiesić w widocznym miejscu, albo korzystać z wersji cyfrowej wszędzie tam, gdzie będziecie tego potrzebować. 

Kreatywny kalendarz czerwiec 2022

>>Kreatywny Kalendarz – czerwiec 2022<<

Powyżej umieszczamy link do pobrania Kreatywnego Kalendarza na czerwiec 2022. Przed nami miesiąc wypełniony ciekawymi świętami, takimi jak Międzynarodowy Dzień Rysia czy też Dzień Leniwych Spacerów. 

Życzymy Wam mnóstwa fantastycznej zabawy z naszym Kreatywnym Kalendarzem! Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępniając relacje z wykorzystania go oznaczycie profil naszej Akademii @akademia_edukacji_i_rozwoju oraz dodacie #kreatywnykalendarz! Z przyjemnością zobaczymy efekty Waszych zabaw! 

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top