akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333

Kaczy News dzisiaj tylko z Kaczką, ponieważ Kropka musiała zostać z dziećmi w domu. Dlatego dziś sama Kaczka nadaje. Natomiast nie do końca ponieważ pojawia się też kacze dziecko 🙂 Jeśli jesteście Ciekawi zobaczcie koniecznie odcinek dołączony na koniec artykułu. Zanim przejdziemy do aktualności nie zapomnij się zapisać na szkolenie z zabaw wyciszających!

Kaczy News nr 1 – czyli ODN i warsztaty rozwojowe.

W tamtym tygodniu wydarzyło się tyyyle rzeczy, że mózg paruje. W sobotę odbyły się 3 warsztaty rozwojowe na naszej Platformie ODN. ,,Budowanie siły z tego co za mną” – strukturę ćwiczenia po raz pierwszy Kaczka wykonała on-line sama praca trwała 3 godziny. Wiele wzruszeń. Wiele zmian i pozytywnych wibracji.

To jedyna taka platforma rozwojowa, która nie tylko zawiera ogrom materiałów, ale przede wszystkich Wasz proces rozwojowy są prowadzone przez trenera mentalnego. Nie tylko wzmacniamy i wspieramy nauczycieli i poszerzamy Wasze kompetencje, ale również jako człowiek otrzymujecie wiele wsparcia w Waszej drodze do zmiany. Dla osób w naszej platformie rozwojowej w dniach 19 i 20 czerwca 2021 roku odbędą się warsztaty rozwojowe na żywo, gdzie przez 2 dni odbędą szkolenie, gdzie spotkacie się z nami na żywo . Co planujemy? Oprócz płaczu, pocałunków i uścisków mamy przygotowany dla Was wspaniały materiał na Waszą zmianę.  Więcej informacji już wkrótce.

Nie wiesz co to jest ODN? I chciałabyś wskoczyć na naszą platformę on-line i korzystać z tony materiałów, certyfikatów i warsztatów rozwojowych. Wskakuj na nasz artykuł: Platforma ODN im. Majki Jeżowskiej: Co to za miejsce?

Kaczy News nr 2 – Majowy zawrót Głowy!!!

Maj zaczynamy trochę wcześniej i

A u nas promocja nie trwa dzień, ale aż tydzień z hakiem! Od 26 kwietnia do 4 maja trwa POMOCJA NA WSZYSTKIE PRODUKTY w naszym sklepie. A tańsze są o ile …? AŻ O 50%

Do naszych Bestsellerów należą takie szkolenia jak:

Narzędzia Dobre Współpracy z Rodzicami od A do Z

Odporność Psychiczna Nauczyciela

Webinary:

 Jak zabezpieczyć zdrowie psychiczne i emocjonalne dziecka w czasie pandemii

Jak uczy się mały i większy mózg

Oraz Kurs:

Na Skrzydłach Pasji.

Ryt i Melodia

Czy nasza Gra : Odporni Mentalnie

Kaczy News nr 3 – nasz absolutna nowość –  Szkolenie z Zabaw wyciszających

Jedyny kurs, który nie jest w promocji to nasza nowość, która po 4 maju ZNIKA i zamykamy dostęp do szkolenia, który będzie znów dostępny dopiero w czerwcu. Kliknij w poniższy link i już teraz zapisz się na Zabawy wyciszające.

Aktywności, które Wam pokażemy podczas tego szkolenia to m.in.:

  • Taniec,
  • Ruch kierowany,  
  • Wizualizacje
  • Zabawy w kręgu
  • Zabawy paluszkowe
  •  Oddychanie

Dla kogo jest szkolenie?

Pomoże zarówno nauczycielom w szkole jak i przedszkolu. Pomoże też specjalistom, terapeutom i tancerzom, choreografom. Pomoże wprowadzić rytuały z dziećmi małymi do wyciszania przełączania i wyrównania napięcia.

Co Ci da szkolenie?

Wiedzę Czym jest koncentracja, uważność i jak pracować z tymi narzędziami. O budowaniu struktur psychologicznych dzieci oraz wiedzę o czakrach w aspekcie wyciszania i koncentracji. Przecudowne 10 utworów oraz instrukcję jak ją wykorzystać w przestrzeni.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top