akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333

Czym jest Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej?

Jest miejscem, gdzie przywracamy rodzicom, dziadkom i nauczycielom radość z wychowania, nauczania i współtowarzyszenia dzieciom. A dzieciom budujemy skrzydła by latały wysoko. Ups….Rodzicom i nauczycielom też – skutek uboczny!

To miejsce gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytania : „Co mogę zrobić lepiej, więcej dla mojego dziecka, aby było szczęśliwe i mądre”? „Co zrobić by miało dzieciństwo, które zapewni mu najlepszy start w dorosłość”?

Mamy takie marzenie…chcemy zmienić życie rodziców w Polsce i na świecie na lepsze, łatwiejsze. Aby rodzice w Polsce i na świecie, odczuwali radość z wychowywania i towarzyszenia swoim dzieciom.

Akademia to połączenie tego, co każda z nas kocha robić i robi najlepiej.

Ja – Majka Jeżowska – kocham śpiewać  dla dzieci i całych rodzin i robię to najlepiej jak potrafię.

Ja – Asia Bąk – kocham tańczyć i wychowuję moje szkolne dzieci poprzez taniec najlepiej jak potrafię.

Ja – Beata Kaczor –  kocham i  jak najlepiej potrafię wychowuję swoje dzieci i uczę kompetencji psychospołecznych.

Dołączyłyśmy do tego ogromną szczyptę naszych pasji. Dodałyśmy do tego większe kawałki naszych doświadczeń i przeżyć. Posypałyśmy to odrobiną magii i czarów. A na deser dołączyłyśmy naszych ekspertów i praktyków. I tak powstała Akademia.

Akademia jest więc miejscem, w którym dostaniesz od nas wszystkich:

 • Wiedzę psychologiczną o procesie rozwoju osobowości
 • Wiedzę i umiejętności kształtowania szczęśliwego małego, a później większego młodego człowieka
 • Inspirację do zmiany myślenia i działania
 • Inspirację do odkrywania na nowo
 • Krótkie i praktyczne porady dotyczące codziennych wyzwań wychowawczych
 • Sprawdzone, działające narzędzia do budowanie dobrych i trwałych relacji z Twoim dzieckiem
 • Informacje co działa i w jaki sposób
 • Radę i wsparcie i podniesienie na duchu
 • Inspirację, jak inaczej, niż nas wychowywano, wychować swoje dziecko
 • Wskazówek jak możesz inaczej reagować, inaczej uczyć swoje dziecko
 • Wiedzę i umiejętności jak efektywniej uczyć i wspierać dzieci w rozwoju

Dzisiaj jak jeszcze nigdy, wychowanie i edukacja dzieci to najtrudniejsze zadanie!
W tym miejscu znajdziesz zbiór sposobów na rozwijające zabawy. Codziennie dostaniesz sprawdzone sposoby na powtarzające się dziecięce problemy. Wskażemy Ci, co czytać z dzieckiem, co z nim oglądać. Dowiesz się jak uczynić poniedziałki najfajniejszym dniem na świecie i jak np. usamodzielnić Twoje dziecko w zasypianiu.Z nami wychowasz mądre i szczęśliwe dziecko!
Dowiesz się jak uczynić poniedziałki najfajniejszym dniem na świecie i jak np. usamodzielnić Twoje dziecko w zasypianiu.

A wszystko to w akompaniamencie ponadczasowej twórczości Majki Jeżowskiej, melodycznie i treściowo dedykowanej całym rodzinom ?

Jeszcze kilka słów od Beaty:

Proszę Cię przeczytaj do końca….

Chciałabym zaszczepić w Tobie trochę mojego zachwytu nad tym, jak cudownie jest uczyć się, jak lepiej wychować swoje dziecko. Co zrobić inaczej!?

Ja, jak urodziła się moja Amelka 12 lat temu, to miałam poczucie bycia samej. Otoczyłam się więc książkami i walczyłam z czasem, trudnościami, myślami w głowie i niewiedzą….sama, samiusieńka. Poza oczywiście otaczającą mnie rodziną, która mówiła – nie wymyślaj. My Cię wychowaliśmy tak, wyszłaś na człowieka, wychowuj swoją córkę tak samo. Będzie dobrze. Jakoś nie do końca się z tym zgadzałam. Jestem oczywiście wdzięczna mojej rodzinie za to, że jestem. Wiem też, że mam wiele w sobie ran i dziur, które wypełniłam i zaleczyłam. Lecz niektórych, skutki odczuwam czasem do dziś.

Dlatego wierzyłam, że mogę lepiej. Nie wiedziałam jeszcze jak, lecz czułam, że mogę inaczej.

Dzisiaj, gdy moja Amelka ma już 12 lat, a Kuba 6, często słyszę jak znajomi i bliscy mówią…”Bo Ty to masz wyjątkowe dzieci”, „Udał Ci się te dzieci”. I wiesz co, nic mi się nie udało. A Twoje dzieci także są wyjątkowe. Każde dziecko jest wyjątkowe. Każdy człowiek jest wyjątkowy. To co zrobiła ja, to poszłam swoją drogą wychowania i rozwoju mich dzieci. Od pierwszego dnia ich narodzin czułam i wierzyłam w to, że są wyjątkowe. I dawałam i daję im nadal moja bezgraniczną wiarę w ich wyjątkowość i bez warunkową miłość – bo są. Nie jestem idealną mamą. Bo idealna mama nie istnie!. Mogę być najlepszą mamą, jaką dzisiaj potrafię być. Daję sobie prawo do błędu i …do naprawiania swoich błędów. Daję sobie prawo do niewiedzy i do zadawania pytań i szukania odpowiedzi.

Dzisiaj dzielę się z Tobą w mojej Akademii wszystkim tym, co mam i potrafię. Jeśli będzie to dla Ciebie wartością i pomoże lub zmieni trochę Twój świat i Twoje dzieci, to będzie to dla mnie zaszczyt. Jeżeli nie, to cieszę się, że ja spróbowałam:)

A to, co w wychowaniu i współtworzeniu młodego, mądrego i szczęśliwego człowieka jest ważne i istotne i sprawdzone, zawarłyśmy w Naszych 12 Filarach Akademii.

Back To Top