akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333

 

Gdzie nasz czas dla rodziny ? Wiecznie goniący czas. Stale w pospiechu, pomiędzy zadaniami, pomiędzy spotkaniami, pomiędzy telefonami. Rodzice… rodzice goniący szczęście dla swoich dzieci. Goniący dla nich za prezentami i najlepszymi, najpiękniejszymi rzeczami, strojami, grami. książkami…. czas dla rodziny

A czego najbardziej na świecie nasze dzieci od nas potrzebują?! I to nie tylko na święta. Nasze dzieci najbardziej na świecie potrzebują naszej uwagi, naszej obecności, naszego bliskiego towarzyszenia w ich codzienności! Naszego dobrego słowa, słowa wsparcia i słowa miłości. Naszego słowa, które da im moc, siłę i skrzydła aby latały tak wysoko, jak tylko sobie zamarzą.

Więc proszę Cię Droga Mamo, Drogi Tato od dzisiaj do świąt włącznie, w ramach prezentu świątecznego, podaruj Twojemu dziecku 30 minut bezgranicznej uwagi, bezgranicznego skupienia, bezgranicznego słuchania (nawet bez rozumienia) i bezgranicznej miłości. Niech To będzie Wasz czas dla rodziny.

Potrzebne będą:

  • Odłożenie Twojego własnego telefonu /komputera/tabletu.
  •  Odłożenie telefonu /komputera/tabletu Twojego dziecka.
  • Wyłącznie telewizora.
  • Wyłączenie radia lub innej grającej muzyki.
    NASTĘPNIE:
  • Wchodzisz do dziecka do pokoju i mówisz: Chcę z Tobą pobyć, czy mogę tutaj z Tobą posiedzieć?
  • Jesteś i słuchasz. Nawet jeśli ten pierwszy raz Twoje dziecko  nic do Ciebie nie powie, to Twoja obecność zacznie działać
  • I tak codziennie  – każdego dnia 30 minut, po prostu bądź autentycznie ze swoim dzieckiem.

Dzięki temu  dzieci mają szansę urosnąć mentalnie od Twojego ciepła, miłości i uwagi!

A może wspólnym czasem idealnym dla Was będą wspólne gry? Dowiedz się z jak ty jako rodzic możesz budować siłę mentalną dziecka za pomocą gier.

Dowiedz się jak również można robić to w szkole

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top