News news news !!!! W ostatnim tygodniu były bardzo intensywne pracowaliśmy i w dzisiejszej Przerwa na Kaczkę i Kropka kwaczemy o tym. Sporo informacji, newsów, treści i ciekawostek…a na końcu wisienka na torcie. Co to takiego? Zobaczcie sami na dołączonym filmie z już 18-nastego odcinka Przerwa na Kaczkę i Kropka.

1. News – Nowy kalendarz do pobrania.

Kochani informujemy i meldujemy, że na naszym blogu wjechał kalendarz na czerwiec w dwóch wersjach w wersji czystego pdf, na którym możecie sobie sami nanieść Wasze wydarzenia, święta i ważne sprawy lub możecie też pobrać kalendarz, w którym są naniesione inspirujące święta, które odbędą się w miesiącu czerwiec. Kliknij w poniższy obrazek lub TUTAJ i pobierz swój kalendarz.

2. Kolejny news- Webinar -Trudności emocjonalne dzieci po powrocie do szkoły w czasie pandemii.

Wraz z Agatą Świętoń wczoraj odbył się webinar o trudnościach emocjonalnych dzieci po powrocie do szkoły a dziś 24.05 – już ostatni dzień powtórki.

 Słowy i utwory do teksty piosenek możecie znaleźć tutaj:

Wspaniałą płytę od Agaty możecie kupić tutaj również w formie krążka lub też formy mp3

O czym rozmawialiśmy na webinarze na naszym webinarze?

  1. Czy istnieje podział na dobre i złe emocje?
  2. Czy możemy podzielić muzykę na dobrą i złą?
  3. Skąd takie pomysł na słowa, które możecie
  4. Strach, smutek i złość?
  5. Jak muzyka może pomóc dzieciom w powrocie do szkoły?

Przegapiłeś/łaś webinar? – nic straconego- dostępny jest już na naszym sklepie.

3. Szkolenie- Jak prowadzić zajęcia o emocjach z wykorzystaniem muzyki.

Uwaga niespodzianka! Osoby, które w tam tym roku wykupiły to szkolenie, będą miała całkowicie za darmo odświeżone szkolenie. Wszystkie treści i nowe materiały, będą dostępne w waszym koncie on-line w odpowiednim module.

4. News o ODN- Spotkanie rozwojowe i spotkanie na żywo

Kochane klubowiczki Platformy on-line Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli im. Majki Jeżowskiej już w tę sobotę 29.05.2021 r. umawiamy się na program, zanurzenie się w Wasze procesy, Wasze realne problemy z placówek.

Natomiast spotkanie na żywo, w najprawdziwszym realu u nas w siedzibie widzimy się 19/20.06.2021 na zjeździe rozwojowym.

Gdyby się ktoś zastanawiał co to jest ODN i po raz pierwszy słyszy, że taka świetna platforma istnieje to wskakujcie tutaj, aby dowiedzieć się więcej. W tym roku otwarcie do naszej platformy (drugiej edycji) planujemy pod koniec sierpnia i otwieramy ją konferencją. Jaką, co, gdzie i kiedy? Śledźcie na bieżąco Przerwę na Kaczkę i Kropka a z pewnością wszystkiego się dowiecie.

5. Ratunku moje dziecko kłamie!

Zastanawiasz się co zrobić i jak reagować kiedy Twoje dziecko kłamie? Kliknij TUTAJ lub w poniższy obraz i zapisz się już dziś!

6. Magiczka treści– już jest tuż prawie…

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, puszczenie informacji w świat. Informujemy, że aktualnie skupiamy się na 3 chętnych kandydatkach i każda z nich jest naprawdę świetna. Weryfikujemy nadesłane przez nie prace i w tym tygodniu zapadnie decyzja, która z dziewczyn dołączy do naszego szalonego Gangu 😉

7. News o Grze Odporni Mentalnie – newsy

Na naszej stronie pojawiły się osobny zakładki jak nasza gra pracuje w Waszych przestrzeniach, jeśli jesteś. Koniecznie kliknij w odpowiedni przycisk, aby przeczytać więcej jak ta gra pracuje w Twojej przestrzeni.

Koniecznie kliknij powyższe guziki i przeczytaj jak nasza Gra może pomóc w Waszej pracy/ przestrzeni.

Również na stronie pojawiła się zakładka instrukcje, w których znajdziecie 3 z 21 filmów instruktarzowych z naszej gry odporni mentalnie. Możecie zobaczyć jak Kropka (Jasmin) gra z Kaczką (Beatą) w naszą grę. Tłumaczymy na czym gra polega i jakie są różne możliwości zagrania w grę odporni mentalnie. Koniecznie zobaczcie filmy dołączone w tej zakładce.

Do Wszystkich osób, które już mają grę doszły ściągi dla Dorosłych – Jak mówić do siebie i do innych.  Na tych ściągach nie tylko znajdziecie, krótką definicję danego uczucia, emocji, ale też jak rozpoznać, że się przeżywa daną emocję dobrze. Co ważne w ściągach znajdziecie najpopularniejsze destrukcyjne i niewspierające komunikaty, które mówimy sobie i innym oraz propozycja zamiany tych komunikatów na prawidłowe wspierające. Zajrzycie na platformę online na której znajdziecie materiały.

8.Instrukcja do gry nr XX – Czyli Karta na dziś

W tym miejscu zapraszamy Was do zobaczenia poniższego filmu z Przerwy na Kaczkę i Kropka #18. Jeśli nie chcesz zobaczyć całej Przerwy na Kaczkę i Kropkę a chcesz zobaczyć jak Kropka losuje kartę- to włącz film od 24:00 minuty.

Daj się zabrać w kosmiczną podróż: https://sklep.majkijezowskiej.com/ebook-dzwiekowy/

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *