Dołącz do naszej Akcji „Śpiewamy Nowego Przedszkolaczka”

Śpiewamy nową wersję „Jestem sobie przedszkolaczek”

Jestem sobie przedszkolaczek,
Jestem ważny – dużo znaczę,
Na bębenku marsza gram,
Ram tam tam, ram tam tam.

Mamy tu zabawek wiele,
Razem bawić się weselej,
Bo kolegów dobrych mam,
Ram tam tam, ram tam tam.

Mamy klocki, kredki, farby,
To są nasze wspólne skarby,
Bardzo dobrze tutaj nam,
Ram tam tam, ram tam tam.

Tu jest miejsce dla każdego,
Każdy naszym jest kolegą,
Razem w grupie miło nam,
Ram tam tam, ram tam tam.

Zmieniona wersja tekstu hymnu przedszkolaka

Pomysłodawczynią zmiany tekstu: Jest Ola Żabicka – terapeutka dziecięca i autorka Wychowania przez wzmacnianie www.olazabicka.pl

Autor zmiany tekstu: Beata Jasińska – autorka tekstów rymowanych https://facebook.com/zrymuje/

Autor Tekstu: Maria Terlikowska

Wykonanie nowego hymnu: Majka Jeżowska

Patronat Akcji – Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej

Zapraszamy Cię do Akcji „Śpiewamy Nowego Przedszkolaczka”. Na czym polega akacja – na rozpowszechnianiu do wszystkich przedszkoli w Polsce nowej wersji hymnu. Zależy nam na tym, aby wszystkie przedszkolaczki w Polsce w nowym roku śpiewały piękną, nową – wpierającą wersję! Pomogą nam w tym social media!

DZIAŁANIA W AKCJI „Śpiewamy Nowego Przedszkolaczka”:

  1. Jeśli pracujesz w przedszkolu to prosimy Cię o wydrukowanie zmienionej – nowej wersji tekstu i przekazanie go wszystkim swoim koleżankom w przedszkolu. Od tego momentu możecie zacząć śpiewać nową wersję. Tutaj możecie przesłuchać jak Majka Jeżowska zaśpiewała ten nowy HYMN dla naszych przedszkolaczków.
  2. Pośpiewane? 🙂 Jeśli tak, wyślijcie do nas informacje o tym. W mailu podajcie adres strony www Waszego przedszkola. Możecie podesłać nam również zdjęcia z opisem grupy lub grup rozśpiewanych przedszkolaków. My umieścimy informacje na naszym blogu – gdzie i przez kogo jest śpiewany nowy przedszkolaczek.
  3. Nasz adres mail: akademia@majkijezowskiej.com
  4. Tytuł maila: Śpiewamy Nowego Przedszkolaczka
  5. W zamian za śpiewanie i przesłanie nam informacji dostaniecie od nas w mailu zwrotnym wartościowy materiał „Jak wspomóc dziecko w adaptacji przedszkolnej.”
  6. Zamieście informację o śpiewaniu przez Was Nowego Przedszkolaczka na Waszym Facebooku czy INSTAGRAMIE i odznaczcie nas Akademię, wtedy my będziemy mogli udostępnić ten Wasz post u nas. Dzięki temu akacja Śpiewamy Nowego Przedszkolaczka rozniesie się po sieci i pozwoli nam dotrzeć do jak największej ilości przedszkoli w Polsce!

Tutaj przesłuchaj nową wersję hymnu w wykonaniu Majki Jeżowskiej

A wersję w formacie MP3 możesz pobrać TUTAJ:

A tutaj śmiało pobieraj wersję akustyczną (podkład) którą możesz wykorzystać podczas wielu uroczystości, na przykład przy pasowaniu!

Jeśli jesteś ciekawy co o naszej akcji pisze największy parentingowy portal w Polsce MaMaDu? Kliknij TUTAJ!

A jeśli chcesz się dowiedzieć, co nowy hymn zmienia w życiu dzieci i dlaczego jest tak ważny. Obejrzyj spotkanie Beaty Kaczor z Olą Żabicką podczas 2 #MentalPowerKaczka 11.09.2018

UWAGA UWAGA

Pomoc dydaktyczno-terapeutyczna i Innowacja w jednym, czyli nasz autorski ZESTAW 4 gier pełnych emocji. Kliknij w zdjęcie i zobacz, jak może pomóc CI w pracy z dziećmi u Ciebie w przedszkolu!

Odpornimentalnie.pl
OdporniMentalnie.pl zestaw gier pełen emocji!

Nauczycielu, Pedagogu, Instruktorze, Wychowawco!
Zapraszamy Cię do sprawdzenia naszego Kursu Online Rytm i Melodia.
Tylko teraz w niższej, promocyjnej cenie!
Autorska metoda pedagogiki tańca kształtowana z uwagi na dziecięcą kreatywność, wrażliwość i chęć rozwoju, wzbogaci Twoje zajęcia i podniesie kwalifikacje!
Cały pakiet to aż 8 bloków dydaktycznych, 5 gotowych scenariuszy tanecznych, 5 modułów nauczania, nagrania audio, dodatkowe materiały i dużo więcej!
Zobacz jak wygląda nasz wyjątkowy Kurs, przeczytaj opinie i spełniaj marzenia!
KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ!

https://sklep.majkijezowskiej.com/webinar/
Beata Kaczor

Beata Kaczor

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *