akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333

Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej to miejsce dla pedagogów, edukatorów, i przede wszystkim rodziców, dla których ważne jest aby ich dziecko miało szczęśliwe dzieciństwo, a oni sami doświadczyli cudu i wspaniałości rodzicielstwa. To miejsce gdzie znajdziecie odpowiedzi na pytania : „Co mogę zrobić lepiej, więcej dla mojego dziecka, aby było szczęśliwe i mądre”? „Co zrobić by miało dzieciństwo, które zapewni mu najlepszy start w dorosłość”?

Dzisiaj jak jeszcze nigdy, wychowanie i edukacja dzieci to najtrudniejsze zadanie!
W tym miejscu znajdziesz zbiór sposobów na rozwijające zabawy. Codziennie dostaniesz sprawdzone sposoby na powtarzające się dziecięce problemy. Wskażemy co czytać z dzieckiem, co z nim oglądać. Dowiesz się jak uczynić poniedziałki najfajniejszym dniem na świecie i jak np. usamodzielnić Twoje dziecko w zasypianiu.

Z nami wychowasz mądre i szczęśliwe dziecko!
Dowiesz się jak uczynić poniedziałki najfajniejszym dniem na świecie i jak np. usamodzielnić Twoje dziecko w zasypianiu.

A wszystko to w akompaniamencie ponadczasowej twórczości Majki Jeżowskiej, melodycznie i treściowo dedykowanej całym rodzinom ?

Back To Top