Akademia dla Pedagogów

W tym miejscu znajdziesz wiedzę, drogę do umiejętności i narzędzia do tego, aby z dobrego nauczyciela i pedagoga stać się tym najlepszym!

W trosce o wsparcie nauczycieli w nauczaniu, w wychowaniu i edukacji.
W trosce o wsparcie dzieci w nauce.
W trosce o wsparcie rodziców, w tym wspólnym trudzie wychowania i rozwoju.

Stworzyliśmy kurs online “Na skrzydłach pasji – czyli jak wykorzystywać wewnętrzne zainteresowania Twojego dziecka, aby osiągnęło ono sukces w szkole i w życiu”

Autorkami kursu są Majka Jeżowska, Beata Kaczor i Joanna Bąk, wieloletnie działaczki na rzecz dzieci. Ponadto Majka Jeżowska od 30 lat tworzy repertuar dedykowany najmłodszym.

Kurs jest autorski i innowacyjny, ponieważ zawiera sześć modułów treści merytorycznych, wywiady m. in. z Jarosławem Wasikiem i Jakubem Bączkiem, notatki wizualne, wskazówki, porady oraz inspiracje. Skorzystać z kursu można z każdemu miejsca na ziemii, wystarczy dostęp do Internetu.

Kurs jest stworzony w nurcie tutoringu i coachingu rodzicielskiego.

We wrześniu zostanie stworzony także pakiet dla nauczycieli i szkół z opcją filmów do odtwarzania podczas lekcji oraz z gotowymi scenariuszami do prowadzenia lekcji. Jak ta opcja będzie gotowa – poinformujemy Państwa.

Dzisiaj ogromnie prosimy o przekazanie informacji o naszym kursie (w postaci ulotki) nauczycielom i dzieciom ze szkoły. Naszą misją jest wsparcie edukacji w tym trudnym dla edukacji świecie

Ulotka do Pobrania

Już niedługo znajdziesz tutaj kursy on line, które pomogą Ci w pracy. Właśnie nad nimi pracujemy. Daj nam jeszcze chwilę! Prosimy!

A jeśli jesteś zainteresowana,  zainteresowany kursem on line  o jakiejś konkretnej tematyce, to prosimy Cię o wysłanie do nas w tej sprawie wiadomości. Zobaczymy, czy jesteśmy w stanie taki kurs przygotować!

Kurs OnLine o tym, jak wykorzystać wewnętrzne zainteresowania dziecka,
by odniosło sukces w szkole i w życiu!