akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333

9 #MentalPowerKaczka 13.11.2019

MentalPowerKaczka to nasze cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Wami czyli mamami i nauczycielkami, babciami, pedagogami… spotkanie, które umieszczamy później również tutaj – na blogu.

MentalPowerKaczka jest jak spontaniczna spotkanie z koleżanką na mieście, albo z sąsiadką :). Znajdziesz tu Kaczkę lub Bąka lub Jeża, lub cały nasz zwierzyniec razem. Jak spontan to spontan. Dostaniesz Mentalnego Powera dla Ciebie i do świadomego rodzicielstwa 🙂 Dostaniesz też dużą dawkę wiedzy i narzędzi do Budowania Siły Mentalnej Twojego dziecka –  osobistego lub tego szkolno – przedszkolnego 🙂 Dużo śmiechu, brykania i najnowsze wieści z naszego Zoologicznego podwórka Akademii 😉

Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszamy Cię serdecznie! Jeśli chcesz być z nami na żywo, w każdą środę o 12.00 startuje Mental Powerowa Kaczka w transmisji live w grupie Rodzice i Nauczyciele Razem na FB i Instagramie. Choć na instagraie, nie zawsze umiemy się połączyć!

Dzisiaj MentalPowerKaczka mentaluje o tym, kiedy dziecko jest gotowe do samodzielności. Opowiada także, jak Kuba – jej syn – wracał pierwszy raz ze szkoły do niej do pracy. Kiedy to było? Posłuchajcie!

Z życia Gangu Majki J:

✅Już w ten piątek jedziemy w świat, czyli na szkolenie Rytm i Melodia do Krakowa. Oj będzie się działo. Pojedziemy z całym bagażnikiem materiałów. I do Gagu Majki j do zadań specjalnych dołączą nowe – zwariowane pozytywnie osoby!!!

✅✅Jasełka w pakiecie „Uwierz w święta” są najfajniejsze na świecie. Sami jesteśmy zachwyceni. Wy zresztą także!!! I Możecie z nimi stworzyć jasełka w jednej grupie/klasie. Jak również w całym przedszkolu lub w kilka klas.  W pakiecie są zapakowane: 1. Scenariusz nowoczesnych jasełek + 2. Choreografie z instruktażami+ 3. Śpiewnik + 3 szablony do druku (Plakat, Zaproszenie, Dyplom). Tutaj możesz je zobaczyć od środka:

MentalPowerKaczka Jasełka Uwierz w święta

✅✅Bierz  naszą KARTĘ PODARUNKOWĄ. Możesz ją  podarować już komuś bliskiemu jakiś kawałek wiedzy od nas. A czas świąteczny to piękny czas do tego.

KARTĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ:

Karta podarunkowa MentalPowerKaczka

✅✅✅I już jest w naszym sklepie webinar z certyfikatem „Jak się uczy mały i większy mózg? Tutaj możesz go znaleźć:

Jak uczy się mały i większy mózg?

Możesz też przeczytać artykuł o tym „Jak uczy się mały i większy mózg?”

„Samodzielność Twojego dziecka – kto jest NIE gotowy?!”

A konkretnie Kaczka Mentaluje o:

➡️Kiedy dziecko jest gotowe do samodzielności? I po czym to poznać?

➡️Jakie obowiązki mogą mieć dzieci w wieku 7 i 13 lat?

➡️W jakim wieku dziecko może samo wracać ze szkoły?

➡️Co nas blokuje przed samodzielnością dzieci?

Z kaczym – mentalnym pozdrowieniem,

Beata K

A już teraz przedstawiamy Ci nasze spełnione marzenie!
Jedyny taki produkt na polskim rynku – zestaw gier o treningu mentalnym OdporniMentalnie.pl!
Pakiet zawiera 2 częściowy zestaw kart (2×65) z autorskimi rysunkami emocji oraz hasłami i instrukcją do pracy z uczuciem, ogromną planszę, pionki diamenciki, kostki, zakrywajki i wiele innych!

Pracuj poprzez zabawę, wzmocnij mentalność swoją, dziecka lub podopiecznych w każdym wieku!
Wykorzystaj wspólnie spędzony czas do niezwykle rozwojowej gry o absolutnie awangardowym charakterze. Buduj relacje i integracje w każdej grupie oraz wzmocnij indywidualną samoświadomość. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej, a dowiesz się jeszcze więcej i otrzymasz szansę zakupu produktu w przedsprzedaży!

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top