akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333
8 MentalPowerKaczka

8 #MentalPowerKaczka 30.10.2019 „Powiedz ładnie dziękuję” – czyli jak to działa na nasze dzieci?

MentalPowerKaczka to nasze cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Wami czyli mamami i nauczycielkami, babciami, pedagogami… spotkanie, które umieszczamy później również tutaj – na blogu.

#MentalPowerKaczka jest jak spontaniczna spotkanie z koleżanką na mieście, albo z sąsiadką :). Znajdziesz tu Kaczkę lub Bąka lub Jeża, lub cały nasz zwierzyniec razem. Jak spontan to spontan. Dostaniesz Mentalnego Powera dla Ciebie i do świadomego rodzicielstwa 🙂 Dostaniesz też dużą dawkę wiedzy i narzędzi do Budowania Siły Mentalnej Twojego dziecka –  osobistego lub tego szkolno – przedszkolnego 🙂 Dużo śmiechu, brykania i najnowsze wieści z naszego Zoologicznego podwórka Akademii 😉

Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszamy Cię serdecznie! Jeśli chcesz być z nami na żywo, w każdą środę o 12.00 startuje Mental Powerowa Kaczka w transmisji live w grupie Rodzice i Nauczyciele Razem na FB i Instagramie. Choć na instagraie, nie zawsze umiemy się połączyć!

Dzisiaj Mental Power Kaczka mentaluje o tym, Jak działa na nasze dzieci – czyli Twoje i moje poprawianie ich w obecności innych poprzez mówienie” A co się teraz mówi?”

Z życia Gangu Majki J:

✅Jasełka w pakiecie „Uwierz w święta” się tworzą i zaraz ujrzą światło dzienne.  Do 07.11 są w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 35 wersja online i 49 wersja druk. Zarówno dla przedszkoli jak i dla szkoły. W pakiecie będą scenariusz nowoczesnych jasełek + choreografie + śpiewnik + 3 szablony do druku (Plakat, Zaproszenie, Dyplom). Tutaj możesz je zobaczyć od środka:

MentalPowerKaczka o Jasełkach

✅✅Bierz  naszą KARTĘ PODARUNKOWĄ.Możesz ją  podarować już komuś bliskiemu jakiś kawałek wiedzy od nas. A czas świąteczny to piękny czas do tego.

KARTĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ:

MentalPowerKaczka mówi zrób komuś bliskiemu prezent

✅✅✅Za tydzień tj. 07.11 tj. we czwartek o 20.30 spotykamy się na webinarze „Jak się uczy mały i większy mózg? Tutaj możesz się zapisać:

MentalPowerKaczka i Bezpłatny webinar dla rodziców i nauczycieli

„Powiedz ładnie dziękuję” – czyli jak to działa na nasze dzieci?

A konkretnie 8 MentalPowerKaczka jest o:

➡️Jakie przekonania stoją a takim naszym zachowaniem, czyli za zwracaniem uwagi dziecku „podziękuj ładnie”

➡️Jak czuje się dziecko, podczas gdy my zwracamy mu tak uwagę?

➡️Czy nasze przekonania mają odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Z kaczym – mentalnym pozdrowieniem,

Beata K

A już teraz przedstawiamy Ci nasze spełnione marzenie!
Jedyny taki produkt na polskim rynku – zestaw gier o treningu mentalnym OdporniMentalnie.pl!
Pakiet zawiera 2 częściowy zestaw kart (2×65) z autorskimi rysunkami emocji oraz hasłami i instrukcją do pracy z uczuciem, ogromną planszę, pionki diamenciki, kostki, zakrywajki i wiele innych!

Pracuj poprzez zabawę, wzmocnij mentalność swoją, dziecka lub podopiecznych w każdym wieku!
Wykorzystaj wspólnie spędzony czas do niezwykle rozwojowej gry o absolutnie awangardowym charakterze. Buduj relacje i integracje w każdej grupie oraz wzmocnij indywidualną samoświadomość. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej, a dowiesz się jeszcze więcej i otrzymasz szansę zakupu produktu w przedsprzedaży!

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top