akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333
MentalPowerKaczka

7 # MentalPowerKaczka 23.10.2019 – Jak prowadzić próby do występów, przedstawień czy akademii?

Czyli jak to robimy na Zaczarowanych Wakacjach?!

MentalPowerKaczka to nasze cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Wami czyli mamami i nauczycielkami, babciami, pedagogami… spotkanie, które umieszczamy później również tutaj – na blogu.

#MentalPowerKaczka jest jak spontaniczna spotkanie z koleżanką na mieście, albo z sąsiadką :). Znajdziesz tu Kaczkę lub Bąka lub Jeża, lub cały nasz zwierzyniec razem. Jak spontan to spontan. Dostaniesz Mentalnego Powera dla Ciebie i do świadomego rodzicielstwa 🙂 Dostaniesz też dużą dawkę wiedzy i narzędzi do Budowania Siły Mentalnej Twojego dziecka –  osobistego lub tego szkolno-przedszkolnego 🙂 Dużo śmiechu, brykania i najnowsze wieści z naszego Zoologicznego podwórka Akademii 😉

Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszamy Cię serdecznie! Jeśli chcesz być z nami na żywo, w każdą środę o 12.00 startuje Mental Powerowa Kaczka w transmisji live w grupie Rodzice i Nauczyciele Razem na FB i Instagramie. Choć na instagraie, nie zawsze umiemy się połączyć!

Dzisiaj Mental Power Kaczka mentaluje o tym, Jak prowadzić próby do przedstawień i występów tak, aby dzieciom rosły w trakcie skrzydła. Aby budowała się ich pewność siebie i poczucie własnej wartości. I aby podczas tych przygotowań było Wam po prostu ze sobą dobrze!

Z życia Gangu Majki J:

✅Tworzy się nasz autorska gra o emocjach i trening mentalnym. Skoczek już rysuje rysunki a Kaczka pokazuje Wam – smutek. I jest naprawdę smutny i piękny. Przedsprzedaż ruszy w listopadzie!

✅✅Od jutra startuje przedsprzedaż naszych magicznych jasełek „UWIERZ W ŚWIĘTA”. W pakiecie będą scenariusz nowoczesnych jasełek + choreografie + śpiewnik + 3 szablony do druku (Plakat, Zaproszenie, Dyplom). To b będą magiczne jasełka, takich, jakich jeszcze nie widziałyście ani nie widzieliście:)

JUŻ JEST. ZNAJDZIESZ JĄ TUTAJ:

MentalPowerKaczka

✅✅✅Mamy już w naszym sklepie KARTĘ PODARUNKOWĄ. I możecie podarować już komuś bliskiemu jakiś kawałek wiedzy od nas. A czas świąteczny to piękny czas do tego.

KARTĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ:

MentalPowerKaczka

✅✅✅✅Witamy werblami na pokładzie nowe gandowiczki. Gang Majki J powiększył się o 24 nowe dziewczyny, które razem z nami będą zmieniać dziecięcy świat.

„Jak prowadzić próby do występów, przedstawień czy akademii?”

A konkretnie MentalPowerKaczka dzisiaj o:

➡️Tym co jest ważniejsze – cel czy droga?

➡️Jakie kompetencje i umiejętności kształtują się podczas prób do występów i przedstawień?

➡️Jakie czynniki muszą wystąpić, aby te kompetencje i umiejętności zaczęły się budować i kształtować i rozwijać?

➡️Co konkretnie robimy i jak przeprowadzamy próby na #ZaczarowanychWakacjach – 8 wielkich ważnych kroków, które możesz wprowadzić i Ty!

Z kaczym – mentalnym pozdrowieniem,

Beata K

A o tym, jak stosować i czy stosowac pochwały posłuchasz w 6 Mental Powerowej Kaczce

A już teraz przedstawiamy Ci nasze spełnione marzenie!
Jedyny taki produkt na polskim rynku – zestaw gier o treningu mentalnym OdporniMentalnie.pl!
Pakiet zawiera 2 częściowy zestaw kart (2×65) z autorskimi rysunkami emocji oraz hasłami i instrukcją do pracy z uczuciem, ogromną planszę, pionki diamenciki, kostki, zakrywajki i wiele innych!

Pracuj poprzez zabawę, wzmocnij mentalność swoją, dziecka lub podopiecznych w każdym wieku!
Wykorzystaj wspólnie spędzony czas do niezwykle rozwojowej gry o absolutnie awangardowym charakterze. Buduj relacje i integracje w każdej grupie oraz wzmocnij indywidualną samoświadomość. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej, a dowiesz się jeszcze więcej i otrzymasz szansę zakupu produktu w przedsprzedaży!

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top