akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333
5 #MentalPowerKaczka prosi zmień nawyki myślowe

Mental Power Kaczka to nasze cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Wami czyli mamami i nauczycielkami, babciami, pedagogami… spotkanie, które umieszczamy później również tutaj – na blogu.

#MentalPowerKaczka jest jak spontaniczna spotkanie z koleżanką na mieście, albo z sąsiadką :). Znajdziesz tu Kaczkę lub Bąka lub Jeża, lub cały nasz zwierzyniec razem. Jak spontan to spontan. Dostaniesz Mentalnego Powera dla Ciebie i do świadomego rodzicielstwa 🙂 Dostaniesz też dużą dawkę wiedzy i narzędzi do Budowania Siły Mentalnej Twojego dziecka –  osobistego lub tego szkolno-przedszkolnego 🙂 Dużo śmiechu, brykania i najnowsze wieści z naszego Zoologicznego podwórka Akademii 😉

Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszamy Cię serdecznie! Jeśli chcesz być z nami na żywo, w każdą środę o 12.00 startuje Mental Powerowa Kaczka w transmisji live w grupie Rodzice i Nauczyciele Razem na FB i Instagramie. Choć na instagraie, nie zawsze umiemy się połączyć!

Dzisiaj MentalPowerKaczka mentaluje o tym, jak zmienić swoje nawyki myślowe w stresującej nas sytuacji – cz. II Praktyczny przykład Kaczki🙂

Z życia Gangu Majki J:

  • Zgłoszenia na Zaczarowane Wakacje muszą poczekać do przyszłego tygodnia – pleas, odpiszemy do Was wszystkich i dostaniecie dokumenty. Bankowo!!!
  • Jutro tj. 10.10.2019 jest darmowy webinar z certyfikatem „”Czy konsekwencja to to samo co kara – jak stawiać granice i utrzymać dyscyplinę na lekcji i w domu!” TUTAJ możesz się zapisać: https://sklep.majkijezowskiej.com/webinar-10-10-2019/
  • Kurs Online #RytmiMelodia jeszcze przez 5 dni jest w mocno obniżonej cenie 229zł – przez Agatę oczywiście. No i oczywiście jeśli jesteś studentem pedagogiki, uczysz w przedszkolu lub szkole, jesteś animatorem zabaw dziecięcych lub trenerem w szkole tańca – to to szkolenie jest OBOWIĄZKOWE. A kupić je możesz tutaj …i obejrzeć też! https://akademiamajkijezowskiej.com/rytm-i-melodia/

 „Jak możesz zmienić swoje nawyki myślowe w sytuacji stresu cz. II – Czyli praktyczny przykład Kaczki🙂

A konkretnie MentalPowerKaczka Mentaluje o:

✅ Co trzeba zrobić – konkretne kroki – aby zmienić nawyk myślowy

✅ Co to jest i jak stworzyć „Program skrócony”

✅ Co to jest i jak stworzyć „Pakiet  na spóźnienie”

✅Dlaczego takie pakiety i programy są w ogóle potrzebne, i czy działają

✅No i, jak w jaki sposób działają?!

✅Tutaj znajdziesz „Pakiet na spóźnienie” i Program skrócony” do ściągnięcia jako wzór

Z kaczym – mentalnym  pozdrowieniem,

No prawda jak ja – czyli Kaczka robię pięknie dziubka na zdjęciu i proszę– zmień nawyk myślowy:)

Beata K

A już teraz przedstawiamy Ci nasze spełnione marzenie!
Jedyny taki produkt na polskim rynku – zestaw gier o treningu mentalnym OdporniMentalnie.pl!
Pakiet zawiera 2 częściowy zestaw kart (2×65) z autorskimi rysunkami emocji oraz hasłami i instrukcją do pracy z uczuciem, ogromną planszę, pionki diamenciki, kostki, zakrywajki i wiele innych!

Pracuj poprzez zabawę, wzmocnij mentalność swoją, dziecka lub podopiecznych w każdym wieku!
Wykorzystaj wspólnie spędzony czas do niezwykle rozwojowej gry o absolutnie awangardowym charakterze. Buduj relacje i integracje w każdej grupie oraz wzmocnij indywidualną samoświadomość. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej, a dowiesz się jeszcze więcej i otrzymasz szansę zakupu produktu w przedsprzedaży!

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top