4 Mental Power Kaczka

Mental Power Kaczka to nasze cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Wami czyli mamami i nauczycielkami, babciami, pedagogami… spotkanie, które umieszczamy później również tutaj – na blogu.

#MentalPowerKaczka jest jak spontaniczna spotkanie z koleżanką na mieście, albo z sąsiadką :). Znajdziesz tu Kaczkę lub Bąka lub Jeża, lub cały nasz zwierzyniec razem. Jak spontan to spontan. Dostaniesz Mentalnego Powera dla Ciebie i do świadomego rodzicielstwa 🙂 Dostaniesz też dużą dawkę wiedzy i narzędzi do Budowania Siły Mentalnej Twojego dziecka –  osobistego lub tego szkolno-przedszkolnego 🙂 Dużo śmiechu, brykania i najnowsze wieści z naszego Zoologicznego podwórka Akademii 😉

Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszamy Cię serdecznie! Jeśli chcesz być z nami na żywo, w każdą środę o 12.00 startuje Mental Powerowa Kaczka w transmisji live w grupie Rodzice i Nauczyciele Razem na FB i Instagramie. Choć na instagraie, nie zawsze umiemy się połączyć!

Dzisiaj Mental Power Kaczka mentaluje o tym, jak zmienić swoje nawyki myślowe w stresującej nas sytuacji🙂

Z życia Gangu Majki J:

  • Akcja „Śpiewamy Nowego Przedszkolaczka” nagrywa się dla DDTVN. Dlatego KACZKI dzisiejsze gadanie będzie trwało 30 minut, bo lecimy do naszego zaprzyjaźnionego przedszkola śpiewać z dzieciakami Nowego Przedszkolaczka. Nagranie wkrótce w sieci.
  • A w telewizji materiały pójdą 27.09 w porannym nadaniu. Oraz 28.09 z Majką na kanapach. Oglądajcie i piszcie do nas jak było!
  • Do Gangu Majki J, czyli zaczarowanych nauczycielek Rytmu i Melodii dołączyło w zeszłą sobotę 21 osób podczas stacjonarnego szkolenia Rytm i Melodia. I jesteśmy prze prze szczęśliwe!!! Będziemy razem zmieniać dziecięcy świat.
  • Dziękujemy, że zasypujecie nas mailami i piszecie do nas ciepłe słowa, pozdrowienia. Cudownie się Was czyta i daje nam to Mentalnego Powera do dalszego działania i w trudnych momentach zmęczenia jest dodatkowym paliwem i powodem, że nam się chce, bo nasza praca jest dla Was wartością. DZIĘKUJEMY!!!
  • Dzisiaj też pakujemy się do Gdańska na weekendowe szkolenie Rytm i Melodia. Nowa drukarka furczy i piękniej koloruje śpiewniki i materiały. Ależ my się z tego cieszymy. A za miesiąc jedziemy do Warszawy. Tutaj możesz do nas dołączyć 19.10.2019: https://sklep.majkijezowskiej.com/p/bilet-na-szkolenie-stacjonarne-rytm-i-melodia-warszawa-ii-edycja/
  • Jest już dla Was na naszym blogu Kalendarz październikowych inspiracji. Czyli Twój #KreatynyKalendarz Nauczyciela i Mamy. Jest tak wypasiony, że aż sama przebieram nogami. Bierz i korzystaj. I dziel się także  innymi. Niech Ci pomaga i niech pomaga też innym. A jeśli nie widziałaś jeszcze naszego kalendarza to znajdziesz go tutaj: https://akademiamajkijezowskiej.com/aktualnosci/kreatywny-kalendarz-nauczyciela-i-mamy-pazdziernik-2019/
  • I przypominamy, że Szablony Pakietów Dyplomów są w promocyjnej cenie 9zł za 19 sztuk tylko do końca października!!!! Proszę BRAĆ!

Pakiet Przedszkole https://sklep.majkijezowskiej.com/p/pakiet-dyplomow-przedszkole/, Tutaj znajdziesz Pakiet Szkoła https://sklep.majkijezowskiej.com/p/pakiet-dyplomow-szkola/

„Jak możesz zmienić swoje nawyki myślowe w sytuacji stresu”

A konkretnie Kaczka Mentaluje o:

✅Dla czego warto zmienić swoje nawyki myślowe, jak jestem zestresowana i zła, bo się spóźnimy z dziećmi do szkoły lub przedszkola

✅Jak nasze myśli tworzą nasze komunikaty, a te zamieniają się w działania?

✅Po co to wszystko robić?

✅Jak zmiana Twoich nawyków myślowych wpływa na Ciebie?

✅Jak zmiana Twoich nawyków myślowych wpływa na Twoje dziecko?

Z kaczym – mentalnym  pozdrowieniem,

Beata K

4 #MentalPowerKaczka 25.09.2019

A już teraz przedstawiamy Ci nasze spełnione marzenie!
Jedyny taki produkt na polskim rynku – zestaw gier o treningu mentalnym OdporniMentalnie.pl!
Pakiet zawiera 2 częściowy zestaw kart (2×65) z autorskimi rysunkami emocji oraz hasłami i instrukcją do pracy z uczuciem, ogromną planszę, pionki diamenciki, kostki, zakrywajki i wiele innych!

Pracuj poprzez zabawę, wzmocnij mentalność swoją, dziecka lub podopiecznych w każdym wieku!
Wykorzystaj wspólnie spędzony czas do niezwykle rozwojowej gry o absolutnie awangardowym charakterze. Buduj relacje i integracje w każdej grupie oraz wzmocnij indywidualną samoświadomość. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej, a dowiesz się jeszcze więcej i otrzymasz szansę zakupu produktu w przedsprzedaży!

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *