akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333
3 Mental Power Kaczka

3 #Mental Power Kaczka 17.09.2019: Zebrania – Jak je efektywniej prowadzić i jak, jako rodzic się do nich lepiej przygotować

Mental Power Kaczka to nasze cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Wami czyli mamami i nauczycielkami, babciami, pedagogami… spotkanie, które umieszczamy później również tutaj – na blogu.

#MentalPowerKaczka jest jak spontaniczna spotkanie z koleżanką na mieście, albo z sąsiadką :). Znajdziesz tu Kaczkę lub Bąka lub Jeża, lub cały nasz zwierzyniec razem. Jak spontan to spontan. Dostaniesz Mentalnego Powera dla Ciebie i do świadomego rodzicielstwa 🙂 Dostaniesz też dużą dawkę wiedzy i narzędzi do Budowania Siły Mentalnej Twojego dziecka –  osobistego lub tego szkolno-przedszkolnego 🙂 Dużo śmiechu, brykania i najnowsze wieści z naszego Zoologicznego podwórka Akademii 😉

Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszamy Cię serdecznie! Jeśli chcesz być z nami na żywo, w każdą środę o 12.00 startuje Mental Powerowa Kaczka w transmisji live w grupie Rodzice i Nauczyciele Razem na FB i Instagramie.

Dzisiaj Mental Power Kaczka mentaluje o tym, jak wykorzystać zebranie czy wywiadówkę do świadomego budowania dobrych i wspierających relacjo z rodzicami i z nauczycielami. Za mało mówimy o tym, jakie drobne zmiany podczas tych spotkań mogą przynieść kolosalną, ważną dla nas i naszych dzieci zmianę🙂

Z życia Gangu Majki J:

 • Akcja „Śpiewamy Nowego Przedszkolaczka” rośnie. Pisze już o niej portal MamaDui dołączyło się Bliżej Przedszkola!!! Dziękujemy!!! Idziemy szerzej i dalej z akcją. Jeśli Ty też chcesz dołączyć, to kliknij TUTAJ!
 • Ruszamy w Polskę z nowymi szkoleniami Rytm i Melodia pedagogika tańca dzieci. Tutaj możesz sprawdzić, gdzie możesz się z nami spotkać: https://sklep.majkijezowskiej.com/c/szkolenia-stacjonarne/
 • A jeśli żaden z terminów Ci nie pasuje, a chcesz już zacząć zmianę razem z nami, lub masz takie marzenie aby wszystkie dzieci czerpały radość, szczęście i się mega rozwijały za pomocą ruchu i to ruchu tanecznego to dla Ciebie przygotowałyśmy kurs online Rytm i Melodia. I do końca września jest w obniżonej cenie, więc TAK, możesz SKORZYSTAĆ!!:) KLIKNIJ SOBIE TUTAJ. Pod tym linkiem nawet możesz sobie wejść bezpłatnie do środka i się w nim przez chwilę rozsiąść:)
 • Nasza Agata zmalowała dla Was Piękne Dyplomy. I w nowym roku szkolnym i przedszkolnym możecie je podarować swoim podopiecznym.
 • Tutaj zajdziesz Pakiet Przedszkole
 • Tutaj znajdziesz Pakiet Szkoła

 „Jak się przygotować i poprowadzić dobre zebranie”

Poprowadzić i uczestniczyć. Bo temat ja Kaczka mówię i pokazuję stronę nauczyciela – czyli co nauczyciel może zrobić więcej lub inaczej, aby zebranie – wywiadówka była lepsza, bardziej efektywna. I aby ta wywiadówka – zebranie już było przestrzenią, gdzie zaczynamy budować relację.

I mówię i pokazuję drugą stronę. Czyli nasz rodziców. Bo My kochani też jesteśmy na zebraniu-wywiadówce. I my także dużo jeszcze możemy zrobić.

A konkretnie Kaczka Mentaluje o:

 • Dla czego warto zatrzymać się i zmienić coś z zebraniu – wywiadówce
 • Co Ci da zmiana w Twojej osobistej obecności  ( czyli w Twoim byciu na) na zebraniu – wywiadówce
 • Duża dawka narzędzi i pomysłów na drobną, małą zmianę dla nauczyciela
 • Pomysły i konkretne narzędzia do zmiany udziału rodzica w wywiadówce czy zebraniu
 • I czemu Kaczka lubi Pachnący świeżością mózg
 • I co z tym całym tematem mają wspólnego dr.Noni Höfner, Jakub B. Bączek i Zdzisław Hofman

Z kaczym – mentalnym  pozdrowieniem,

Beata K

.3 #MentalPowerKaczka 17.09.2019


A już teraz przedstawiamy Ci nasze spełnione marzenie!
Jedyny taki produkt na polskim rynku – zestaw gier o treningu mentalnym OdporniMentalnie.pl!
Pakiet zawiera 2 częściowy zestaw kart (2×65) z autorskimi rysunkami emocji oraz hasłami i instrukcją do pracy z uczuciem, ogromną planszę, pionki diamenciki, kostki, zakrywajki i wiele innych!

Pracuj poprzez zabawę, wzmocnij mentalność swoją, dziecka lub podopiecznych w każdym wieku!
Wykorzystaj wspólnie spędzony czas do niezwykle rozwojowej gry o absolutnie awangardowym charakterze. Buduj relacje i integracje w każdej grupie oraz wzmocnij indywidualną samoświadomość. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej, a dowiesz się jeszcze więcej i otrzymasz szansę zakupu produktu w przedsprzedaży!

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top