akademia@majkijezowskiej.com +48 666 686 333
A mózg mam zawsze pod ręką…

6 #Mental Power Kaczka 16.10.2019 „Jak chwalić dziecko – krótkie intro”

Mental Power Kaczka to nasze cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Wami czyli mamami i nauczycielkami, babciami, pedagogami… spotkanie, które umieszczamy później również tutaj – na blogu.

#MentalPowerKaczka jest jak spontaniczna spotkanie z koleżanką na mieście, albo z sąsiadką :). Znajdziesz tu Kaczkę lub Bąka lub Jeża, lub cały nasz zwierzyniec razem. Jak spontan to spontan. Dostaniesz Mentalnego Powera dla Ciebie i do świadomego rodzicielstwa 🙂 Dostaniesz też dużą dawkę wiedzy i narzędzi do Budowania Siły Mentalnej Twojego dziecka –  osobistego lub tego szkolno-przedszkolnego 🙂 Dużo śmiechu, brykania i najnowsze wieści z naszego Zoologicznego podwórka Akademii 😉

Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszamy Cię serdecznie! Jeśli chcesz być z nami na żywo, w każdą środę o 12.00 startuje Mental Powerowa Kaczka w transmisji live w grupie Rodzice i Nauczyciele Razem na FB i Instagramie. Choć na instagraie, nie zawsze umiemy się połączyć!

Dzisiaj Mental Power Kaczka mentaluje o tym, jak chwalić dziecko w szkole, w przedszkolu i w domu. Aby miało energie i zapał do działania. Aby mu się chciało chcieć i aby miało silne poczucie własnej wartości.

Z życia Gangu Majki J:

✅Szkolenie #RytmiMelodia stacjonarne już w weekend w Warszawie, a kolejne 16.11 w Krakowie, 30.11 w Łodzi i 14.12 we Wrocławiu!!! Tutaj możesz zobaczyć, gdzie jesteśmy!

✅✅Jesienna Promocja kursu online #RytmiMelodia się skończyła. Dołączyło do nas 50 Gangowiczek. I płaczecie, że nie zdążyliście z zakupem. To my Wam mówimy nie płaczcie. Zrobimy Wam Zimową Promocję, ale to dopiero w listopadzie. Bądźcie czujni.!

✅✅✅A teraz kupcie sobie webinar. Mamy już na sklepie dużą bazę bardzo dobrych webinarów z genialną tematyką. Więc bierzcie:) https://sklep.majkijezowskiej.com/c/webinaria/

✅✅✅✅Rysuje się właśnie nasza autorska gra o emocjach i treningu mentalnym.  Będzie w przedsprzedaży w listopadzie. Oczekujcie jej kochani!!!!

✅✅✅✅✅Czy chcecie Scenariusza Jasełek wraz z nagranymi choreografiami i dyplomem, zaproszeniami i plakatami?  Bo jak tak, to zabieramy się do pracy. Jak nie , to nie było tematu:)

„Jak chwalić dzieci? – krótkie intro”

A konkretnie Kaczka Mentaluje o:

➡️Dlaczego „Udzielam Ci pochwały za aktywność” nie działa

➡️Jaka pochwała wzmacnia samoocenę dziecka i kiedy może ją sztucznie rozdmuchać?

➡️Jaka pochwała wzmacnia poczucie własnej wartości?

➡️Kiedy buduje się program i jaką pochwałą „nic nie chcę zmienić tylko utrzymać?

➡️Kiedy buduje się program i jaką pochwałą „ Podążaj, rozwijaj, pokonuj”

Z kaczym – mentalnym pozdrowieniem,

Beata K

A już teraz przedstawiamy Ci nasze spełnione marzenie!
Jedyny taki produkt na polskim rynku – zestaw gier o treningu mentalnym OdporniMentalnie.pl!
Pakiet zawiera 2 częściowy zestaw kart (2×65) z autorskimi rysunkami emocji oraz hasłami i instrukcją do pracy z uczuciem, ogromną planszę, pionki diamenciki, kostki, zakrywajki i wiele innych!

Pracuj poprzez zabawę, wzmocnij mentalność swoją, dziecka lub podopiecznych w każdym wieku!
Wykorzystaj wspólnie spędzony czas do niezwykle rozwojowej gry o absolutnie awangardowym charakterze. Buduj relacje i integracje w każdej grupie oraz wzmocnij indywidualną samoświadomość. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej, a dowiesz się jeszcze więcej i otrzymasz szansę zakupu produktu w przedsprzedaży!

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top