13 MentalPowerKaczka

„Jedno ważne słowo, które buduje poczucie własnej wartości Twojego dziecka”

MentalPowerKaczka czyli nasze cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Wami czyli mamami i nauczycielkami, babciami, pedagogami… spotkanie, które umieszczamy później również tutaj – na blogu.

MentalPowerKaczka 

jest jak spontaniczna spotkanie z koleżanką na mieście, albo z sąsiadką :). Znajdziesz tu Kaczkę lub Bąka lub Jeża, lub cały nasz zwierzyniec razem. Jak spontan to spontan. Dostaniesz Mentalnego Powera dla Ciebie i do świadomego rodzicielstwa 🙂 Dostaniesz też dużą dawkę wiedzy i narzędzi do Budowania Siły Mentalnej Twojego dziecka –  osobistego lub tego szkolno – przedszkolnego 🙂 Dużo śmiechu, brykania i najnowsze wieści z naszego Zoologicznego podwórka Akademii 😉

Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszamy Cię serdecznie! Jeśli chcesz być z nami na żywo, w każdą środę o 12.00 startuje MentalPowerowaKaczka w transmisji live w grupie Rodzice i Nauczyciele Razem na FB i Instagramie. Choć na instagraie, nie zawsze umiemy się połączyć!

Z życia Gangu Majki J:

✅Urodziny, Urodziny Urodziny, i najważniejsze z okazji urodzin rabat 42% na kursy online i webinary w naszym sklepie. Tyle rabatu ile Kaczka kończy lat!!! Rabat obowiązuje do 15.01.2020

✅✅Zrobiłyśmy plany na cały 2020 rok. I są to pierwsze takie plany Akademii. I Kaczka jest mega dumna. I to będzie przełomowy ROK. Zobaczycie!!!

✅✅✅Jedziemy na konferencję z Bliżej Przedszkola oraz do Kanady na coroczny zjazd Polonijnych nauczycieli i władz. Oj będzie się działa. Ogarniamy program naszego wystąpienia do końca tygodnia. Jeśli ktoś z Was, będzie na którejś z nich, to przychodźcie się potulić!

✅✅✅✅Ruszamy w świat, do Was z naszym ważnym projektem „Pisanie na Ekranie”. Czyli szukamy mam, ojców, nauczycieli z alternatywnym myśleniem o edukacji i wychowaniu. I z alternatywnym działaniem, podejściem i wielkim sercem. Potrzebujemy Cię do pisania na naszym blogu. Oczywiście w zamian za gratyfikację. Nie, że za darmo!!! A może  do wspólnego tworzenia projektów rozwojowych  programów. Mamy głowy pełne pomysłów i chcemy jeszcze bardziej zmieniać dziecięcy świat!!! Więc jeśli chcesz razem z nami to pisz do nas: akademia@majkijezowskiej.com tytuł: Pisanie na Ekranie

✅✅✅✅✅No i drugi nasz ważny projekt. Wysłaliśmy do Was w świat naszą dwójkę dzieci. Jasełka „ Uwierz w święta” i Przedstawienie „Jedziemy do Dziadków” I teraz chcemy robić jeszcze lepsze dla Was rzeczy. I wysyłamy do was ankietę z prośbą o informacje zwrotne, co chcecie inaczej w takich produktach. Co zmienić. Co zostawić. A może powiecie nam także, co jeszcze chcecie, abyśmy dla Was zrobili, co ułatwi Wam pracę. Ankietę znajdziesz tutaj:

https://drive.google.com/open?id=1kl0xtQuTe65yUxb1CQhjK80sEhHwkW7JBgB9dAIafW8

„Jedno ważne słowo, które buduje poczucie własnej wartości Twojego dziecka”

A konkretnie w 13 #MentalPowerKaczka Kaczka Mentaluje o:

  • ➡️Co robić, aby dziecko rosło w poczuciu bycia kochanym
  • ➡️Dlaczego poczucie bycia kochanym jest ważne i co daje?
  • ➡️Ile razy dziennie wypowiadasz słowo Kocham Cię?
  • ➡️Ile masz w swoim otoczeniu ludzi, do których możesz teraz wypowiedzieć słowa Kocham Cię?
  • ➡️Czy mówisz słowa Kocham Cię do starszego swojego dziecka?
  • ➡️Jak ważne są rytuały związane z mówieniem słowa Kocham Cię

Z kaczym – mentalnym pozdrowieniem,

Beata K

A już teraz przedstawiamy Ci nasze spełnione marzenie!
Jedyny taki produkt na polskim rynku – zestaw gier o treningu mentalnym OdporniMentalnie.pl!

Pakiet zawiera 2 częściowy zestaw kart (2×65) z autorskimi rysunkami emocji oraz hasłami i instrukcją do pracy z uczuciem, ogromną planszę, pionki diamenciki, kostki, zakrywajki i wiele innych!

Pracuj poprzez zabawę, wzmocnij mentalność swoją, dziecka lub podopiecznych w każdym wieku!

Wykorzystaj wspólnie spędzony czas do niezwykle rozwojowej gry o absolutnie awangardowym charakterze. Buduj relacje i integracje w każdej grupie oraz wzmocnij indywidualną samoświadomość. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej, a dowiesz się jeszcze więcej i otrzymasz szansę zakupu produktu w przedsprzedaży!

Odporni mentalnie - zestaw 4 gier

Jestem mózgiem całej Akademii - dosłownie i w przenośni. Od lat pasjonuję się nauką o tym, jak funkcjonuje i uczy i rozwija się nasz mózg. Od lat uczę nauczycieli jak uruchamiać i modelować u uczniów kompetencje psychospołeczne. Pomagam też rodzicom w sesjach indywidualnych. Teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – szkoły dla rodziców i nauczycieli na skalę ogólnopolską i w postaci narzędzi dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości.

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *