11 MentalPowerKasczka
11 MentalPowerKasczka

11 #MentalPowerKaczka

czyli nasze cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych z Wami czyli mamami i nauczycielkami, babciami, pedagogami… spotkanie, które umieszczamy później również tutaj – na blogu.

MentalPowerKaczka jest jak spontaniczna spotkanie z koleżanką na mieście, albo z sąsiadką :). Znajdziesz tu Kaczkę lub Bąka lub Jeża, lub cały nasz zwierzyniec razem. Jak spontan to spontan. Dostaniesz Mentalnego Powera dla Ciebie i do świadomego rodzicielstwa 🙂 Dostaniesz też dużą dawkę wiedzy i narzędzi do Budowania Siły Mentalnej Twojego dziecka –  osobistego lub tego szkolno – przedszkolnego 🙂 Dużo śmiechu, brykania i najnowsze wieści z naszego Zoologicznego podwórka Akademii 😉

Jeśli masz ochotę być na bieżąco – zapraszamy Cię serdecznie! Jeśli chcesz być z nami na żywo, w każdą środę o 12.00 startuje Mental Powerowa Kaczka w transmisji live w grupie Rodzice i Nauczyciele Razem na FB i Instagramie. Choć na instagraie, nie zawsze umiemy się połączyć!

„Co taniec ma wspólnego z matematyką?”

Na 11 MentalPowerKaczka Bąk kwaczył o tym:

  • ➡️ Co ma taniec wspólnego z matematyką?
  • ➡️ Dlaczego pielęgnowanie pasji pomaga w szkole i skąd brać energię żeby się chciało tak jak się czasem nie chce.
  • ➡️ I o tym, co może w ludzkich ciałach zdziałać tango i dlaczego warto tańczyć… albo chodzić w rytm muzyki 😉
#MentalPowerKaczka

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać taniec jako metodę dydaktyczną na lekcji sprawdź nasz webinar! Podczas którego poprowadzimy Cię za rękę krok po kroku po tajnikach tańca. Zdobywasz wiedzę nie wychodząc z domu, nie ponosząc dodatkowych kosztów i w dowolnym dla Ciebie czasie!

Webinar jak wykorzystać taniec jako metodę dydaktyczną na lekcji
Webinar – Jak wykorzystać Taniec jako metodę dydaktyczną na lekcji

A już teraz przedstawiamy Ci nasze spełnione marzenie!
Jedyny taki produkt na polskim rynku – zestaw gier o treningu mentalnym OdporniMentalnie.pl!

Pakiet zawiera 2 częściowy zestaw kart (2×65) z autorskimi rysunkami emocji oraz hasłami i instrukcją do pracy z uczuciem, ogromną planszę, pionki diamenciki, kostki, zakrywajki i wiele innych!

Pracuj poprzez zabawę, wzmocnij mentalność swoją, dziecka lub podopiecznych w każdym wieku!

Wykorzystaj wspólnie spędzony czas do niezwykle rozwojowej gry o absolutnie awangardowym charakterze. Buduj relacje i integracje w każdej grupie oraz wzmocnij indywidualną samoświadomość. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie poniżej, a dowiesz się jeszcze więcej i otrzymasz szansę zakupu produktu w przedsprzedaży!

Odporni mentalnie - zestaw 4 gier

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *